Оператора «Спільнобачення» Володимира Карагяура відпустили під домашній арешт

13:23,
28 Січня 2014
1170

Оператора «Спільнобачення» Володимира Карагяура відпустили під домашній арешт

13:23,
28 Січня 2014
1170
Оператора «Спільнобачення» Володимира Карагяура відпустили під домашній арешт
27 січня, Дніпровський районний суд міста Києва змінив міру запобіжного заходу оператору «Спільнобачення» Володимиру Карагяуру з утримання в СІЗО на домашній арешт. Про це в коментарі ІМІ повідомила журналіст, оператор «Спільнобачення» Галина Садомцева.

За її словами, на період проведення слідства Володимир буде знаходитись під домашнім арештом у Києві у своєї тітки.

«Суд прийняв наше клопотання, подивився, що він (Карагяур – ред.) гарний працівник, має гарну роботу, громадський діяч. До завершення слідства Володя буде буде перебувати у своєї рідної тітки у Києві. Тобто, цілий день він вільний, а з 19 години до 7 ранку має знаходитися за адресою проживання у своєї тітки», – розповіла Садомцева.

«Ми своїх не залишаємо і справу закриємо. Володя – це перша "ластівка" в нашій перемозі. Ми боротимемось за кожного», – сказала Садомцева.

Також пані Садомцева додала, що за час перебування у СІЗО Володимир ще більше посивів.

Нагадаємо, затриманого на автозаправці оператора онлайн-телебачення «Спільнобачення» Володимира Карагяура підозрюють у постачанні бензину для виготовлення вибухових сумішей, які використовувались мітингувальникими під час протистояння із правоохоронцями 19 січня на вулиці Грушевського у Києві.

Слідчими ГУМВС України в м. Києві відкрито кримінальне провадження за ст. 294 (Масові заворушення) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає максимальне покарання у вигляді позбавлення волі терміном до 15 років. Суд визначив 2-місячне ув’язнення в слідчому ізоляторі.

Джерело: ІМІ

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Г. Садомцева
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду