Виконавчим директором Громадського обрано Катерину Горчинську

Виконавчим директором Громадського обрано Катерину Горчинську

16:47,
11 Січня 2016
2849

Виконавчим директором Громадського обрано Катерину Горчинську

16:47,
11 Січня 2016
2849
Виконавчим директором Громадського обрано Катерину Горчинську
Виконавчим директором Громадського обрано Катерину Горчинську
Катерина Горчинська стала виконавчим директором Громадського телебачення. Таке рішення ухвалила Наглядова Рада організації на зборах 11 січня.

Про це повідомляє сайт Громадського.

 «Це призначення повинне закінчити перебудову Громадського ТБ з «мовника Майдану» в «мовника нового українського суспільства» і покращує перспективи майбутньої співпраці з Суспільним мовленням, яке має з’явитися в 2016 році внаслідок реорганізації державного радіо і ТБ. Громадське залишатиметься одночасно і важелем впливу на випадок спроб політично заблокувати реформу Суспільного мовлення, і в майбутньому має стати елементом цього Суспільного мовлення, якщо реформа буде просуватись успішно», – сказав член Наглядових рад Громадського ТБ і Суспільного мовлення Євген Глібовицький.

Конкурс на посаду CEO Громадського тривав з жовтня 2015 року. Резюме надіслали понад 200 кандидатів. Після серії попередніх співбесід Програмна рада організації рекомендувала кандидатів для обрання Наглядовою радою.

«Катерина Горчинська є професіоналом з бездоганною репутацію, яких так бракує в Україні. Той факт, що Катерина Горчинська приєдналася до команди Громадського є важливим кроком для того, щоб Громадське ставало еталоном якісної журналістики, зважаючи, що Катерина добре розуміє світові медійні процеси. Також важливо, що Громадське де-факто впроваджує чіткий розподіл повноважень, що є запорукою сильної організації. Роль виконавчого директора саме в тому, щоб впроваджувати стратегію і реалізовувати місію – творення інформаційного простору для розвитку суспільства сталого розвитку і особистості», –  пояснює голова ГО «Громадське телебачення» Наталя Гуменюк.

Катерина Горчинська працювала заступником головного редактора Kyiv Post, керівницею відділу розслідувань «Радіо Свобода», кореспондентом The Wall Street Journal в Україні.

До складу Наглядової ради входять історик Ярослав Грицак, журналіст Олексій Шалайський, експерт Chatham House Орися Луцевич, директор Школи журналістики Києво-Могилянської академії Євген Федченко, засновник експертної компанії pro.mova Євген Глібовицький, філософ Михайло Мінаков, економіст, декан KMBS Олександр Саврук.

Михайло Марків
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду