Чому громадянам потрібно фінансувати незалежні ЗМІ

Чому громадянам потрібно фінансувати незалежні ЗМІ

14:18,
26 Травня 2015
3107

Чому громадянам потрібно фінансувати незалежні ЗМІ

14:18,
26 Травня 2015
3107
Чому громадянам потрібно фінансувати незалежні ЗМІ
Чому громадянам потрібно фінансувати незалежні ЗМІ
Абонентська плата за Суспільний мовник для громадян може складати від 50 до 150 гривень. Про це нещодавно заявив голова Держкомітету ТБ та радіомовлення Олег Наливайко. Багато це чи мало для розвитку незалежного ЗМІ та громадянського суспільства в Україні? Про це і не тільки – у блозі журналістки "Громадського ТБ".

Відповідно до закону, Суспільне в Україні фінансуватиметься з держбюджету протягом 4 років, після цього терміну планується ввести абонплату, яка може становити від 50 до 150 гривень. Про це нещодавна сказав в інтерв'ю РБК-Україна голова Держкомітету ТБ та радіомовлення Олег Наливайко.

«Це мають бути добровільні внески. Але я песиміст. Враховуючи, що розвивається цифрове мовлення, існує маса телевізійних каналів. Є вибір», – вважає чиновник.

У своєму черговому блозі Анастасія Станко міркує, чому громадянам потрібно фінансово підтримувати незалежні ЗМІ. "Хороше ТБ принесе в майбутньому більші пенсії пенсіонерам, більші зарплати і кращі умови для життя нас всіх. Нам потрібно фінансувати незалежні медіа, тому що це єдина запорука того, що в майбутньому буде все добре",– вірить журналістка "Громадського ТБ".

Користуючись нагодою "ВідеоТеКа" також поцікавилась у Насті, чи просувається у прокуратурі розслідування нападу міліціонерів на неї та правозахисника і журналіста інтернет-видання informator.lg.ua і «Громадського ТБ» Костянтина Реуцького. Нагадаємо, інцидент стався ще в січні цього року на посту ДАІ в селі Пісочині Харківскої області. Влада тоді намагалась зам'яти справу. Пізніше, у березні, журналістка опублікувала звернення до міністра Авакова, у якому висловила свої вимоги до нього і попередила: у разі, якщо на її заяву не буде реакції, вона вимагатиме відставки очільника МВС. Детальніше про те, що заважає довести справу побиття журналістів до суду, - також у цьому відеоматеріалі.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду