Команда Spilno.TV хоче, аби стрімити було так само просто і весело, як робити фото в інстаграмі. Крім цього, вони прагнуть допомогти працівникам ньюзрумів ефективніше шукати цікаві стріми. Про роботу ресурсу, нові проекти та розробку стрім-платформи "ВідеоТеЦі" розповів продюсер Spilno.TV.
«Де шукати новинні стріми? Де шукати стріми про тварин? Де шукати стріми подій? Навігації нема. Це ситуація, як свого часу з відеоплатформами», - вважає Максим Прасолов, продюсер Spilno.TV.
За його словами, сьогодні існує кілька технічних платформ, які дають можливість стрімити. Втім, працівники новинних агенцій мусять докладати зусиль, аби знайти потрібний їм стрім. Спеціалісти Spilno.TV працюють над створенням нової платформи, яка буде спрощувати пошук, обробляти, індексувати та зберігати контент.
Максим Прасолов також поділився своїм баченням того, як мають фінансуватися подібні громадські ініціативи. «Я впевнений, зараз ніяке телебачення не може фінансуватися за рахунок людей, я маю на увазі краудфандінг. Змінилась ситуація, гроші потрібні на берці, уніформу», - каже продюсер Spilno.TV. Детальніше про свій новий проект він розповів в інтерв'ю "ВідеоТеЦі".
Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.
Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.
Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена