Чому громадянам потрібно фінансувати незалежні ЗМІ

Відповідно до закону, Суспільне в Україні фінансуватиметься з держбюджету протягом 4 років, після цього терміну планується ввести абонплату, яка може становити від 50 до 150 гривень. Про це нещодавна сказав в інтерв'ю РБК-Україна голова Держкомітету ТБ та радіомовлення Олег Наливайко.

«Це мають бути добровільні внески. Але я песиміст. Враховуючи, що розвивається цифрове мовлення, існує маса телевізійних каналів. Є вибір», – вважає чиновник.

У своєму черговому блозі Анастасія Станко міркує, чому громадянам потрібно фінансово підтримувати незалежні ЗМІ. "Хороше ТБ принесе в майбутньому більші пенсії пенсіонерам, більші зарплати і кращі умови для життя нас всіх. Нам потрібно фінансувати незалежні медіа, тому що це єдина запорука того, що в майбутньому буде все добре",– вірить журналістка "Громадського ТБ".

Користуючись нагодою "ВідеоТеКа" також поцікавилась у Насті, чи просувається у прокуратурі розслідування нападу міліціонерів на неї та правозахисника і журналіста інтернет-видання informator.lg.ua і «Громадського ТБ» Костянтина Реуцького. Нагадаємо, інцидент стався ще в січні цього року на посту ДАІ в селі Пісочині Харківскої області. Влада тоді намагалась зам'яти справу. Пізніше, у березні, журналістка опублікувала звернення до міністра Авакова, у якому висловила свої вимоги до нього і попередила: у разі, якщо на її заяву не буде реакції, вона вимагатиме відставки очільника МВС. Детальніше про те, що заважає довести справу побиття журналістів до суду, - також у цьому відеоматеріалі.

comments powered by Disqus