Рівненська філія НТКУ розповсюджує фільми про героїв Небесної Сотні по всіх школах області

Про це сайту «Суспільне мовлення» розповів директор виконавчий філії НТКУ «Рівненська регіональна дирекція» Андрій Велесик.

«Ми вирішили спробувати себе у соціально-суспільному напрямку. Ми є державною телерадіокомпанією, а грантодавці не охоче працюють з державними. Наші журналісти, автори проектів спробували взяти участь у проекті. Функція телеканалу полягала у тому, щоб відзняти якісно матеріал. Наші іноземні партнери – канадський і польський уряди – взяли на себе оформлення, поліграфію, дизайн і тиражування дисків на кількість шкіл, які сьогодні є в області. Кожна школа має отримати такий диск. Крім того, вони зробили маленькі і великі буклети про кожного Героя Небесної сотні», – розповів він.

Автором цього проекту стала головний редактор творчо-виробничого об’єднання «Телемовлення» Галина Шепель.

За словами пана  Велесика диски по школах розвозитимуть журналісти, які їздитимуть по області на зйомки, а також представники громадських організацій. Максимум за два місяці диски з чотирма документальними фільмами філії НТКУ роздадуть по всіх школах.

Андрій Велесик сподівається, що вчителі і дирекції не дадуть дискам припадати пилом, адже у людей є надзвичайно великий інтерес до цих подій.  «Окрім того, ми робимо промо цьому диску, демонструємо фільми на нашому телеканалі. Даємо їх на обмін іншим філіям», – сказав директор виконавчий.  

comments powered by Disqus