ТРК «Львів» розпочне новий сезон із програм про дітей, тварин та історію телебачення

Львівські телевізійники підготували для молодих матусь цикл програм за участю лікарів та психологів «Ваша дитина здорова». Телепорадник виходитиме щодня з понеділка по четвер об 11:45, а вестиме програму молода мама, журналіст Ганна Кулик зі своєю трирічною донечкою, повідомляє прес-служба ТРК «Львів».

Щоп’ятниці виходитиме програма  « Я цим живу» про людей, відданих своїй улюбленій справі.

«Якщо у вашій родині є чотирилапий вихованець , то не забудьте переглянути на телеканалі  "Львів" програму "Про zoo". Окрім порад щодо виховання чи лікування домашніх улюбленців,  творці програми  шукають для покинутих тварин нових люблячих господарів. Побороти байдужість, прищеплювати  дітям з юного віку відповідальність за тих, хто поруч – така мета проекту», – передає ТРК «Львів».

Програма «Доступна економіка» буде інформувати, допомагати, розповідати про вдалі ідеї розвитку власної справи, кластери, закони, фондовій біржі, банківські операції, розвиток виробництва, правове законодавство тощо. Метою проекту є максимально, у доступній формі, розповісти про складні економічні поняття, розвиток й терміни. 

2017 рік для ТРК «Львів» є ювілейним – в грудні відзначатиметься 60-річчя першого виходу в ефір. З цієї нагоди створено  телевізійний цикл «Як це було» –  розповіді про еволюцію технічних засобів, на яких доводилося працювати львівським телевізійникам  та творчих вирішень телепроектів з Високого Замку.

 Для активного залучення глядачів до процесу творення нових проектів, пошуку цікавих тем та героїв до кожного з них створено окрему сторінку в соціальних мережах. А якщо не вдалося переглянути черговий випуск програми в ефірі, це можна буде зробити на ютуб каналі ТРК «Львів». 

Нагадаємо, у 2016 році ТРК «Львів» та Національний академічний драматичний театр ім. Марії Заньковецької зняли відеофільм «Неаполь – місто попелюшок», в основі сюжету якого лежить життя українських заробітчан.

comments powered by Disqus