Представники усіх регіональних філій НСТУ розробляють спільне бачення розвитку суспільно-політичного напрямку

Про це йдеться на сайті «UA: Першого».

На дводенному тренінгу присутні представники усіх регіональних філій, які відповідають за цей напрямок.

«Зараз ми розробляємо спільну стратегію. Чим ми можемо бути корисними глядачам? У нас є однакове бачення. Сьогодні ми обговорювали і фіксували теперішню ситуацію: з програмами, з проблемами. Будемо малювати картинку майбутнього», – розповів член правління НСТУ Роман Вінтонів,  який відповідає за суспільно-політичний напрям.

Він також зазначив, що вже незабаром глядачі побачать зміни у змісті програм регіонів, адже саме на зміні контенту буде основний акцент.

Другий день тренінгу присвятили аналізу конкретних програм чи епізодів, їхньої форми, а також аудиторії мовника.

У форматі майстер-класу співробітники НСТУ також мають можливість обмінятися досвідом, отримати рекомендації від своїх колег та сформувати чітке бачення траєкторії подальшого розвитку суспільно-політичного напрямку. Співробітництво між філіями має також дозволити регіонам робити спільні телемости, передає телеканал.

Член правління НСТУ Микола Чернотицький, який відповідає за роботу з філіями, сказав сайту «Суспільного мовлення», що під час тренінгу провів зустріч щодо регіональної реформи.  За його словами, такі тренінги є корисниними. «Як мінімум, ми розумітемо потенціал в регіонах по цьому напрямку (супільно-політичному)», – пояснив Микола Чернотицький.

Нагадаємо, 15 травня наглядовою радою Національної суспільної телерадіокомпанії України були обрані шість членів правління НСТУ, запропонованих головою правління Зурабом Аласанією. Одним із членів правління НСТУ став Роман Вінтонів, який відповідає за суспільно-політичний напрям. Членів правління, як і голову правління, обрано строком на чотири роки.

comments powered by Disqus