Нацрада оголосила попередження НСТУ за приховану рекламу на Миколаївській філії

Проведена Нацрадою позапланова перевірка підтвердила результати моніторингу телеканалу «Миколаїв» за 4 березня: трансляцію програми за участі «спасительки Вєсти», яка є фактично прихованою рекламою, ніяк не позначеною для глядача, а крім того рекламує послуги з ворожіння та гадання, реклама яких заборонена, а також послуги з цілительства без наведення інформації про дозвіл на заняття народною медициною.

Член правління НСТУ Микола Чернотицький, відповідальний за регіональні філії, визнав, що в ефірі миколаївського телеканалу НСТУ було порушення. Він нагадав, що це вже не перший випадок у системі філій НСТУ: перший стався на Волині, де філія допустила порушення правил мовлення в дні жалоби, за що НСТУ отримала попередження, а керівництво НСТУ оголосило догану керівниці Волинської філії Ользі Куліш.

Він повідомив, що виявлене Нацрадою порушення в діяльності Миколаївської філії буде враховано під час проведення конкурсу на посаду директора філії. Але, зі слів пана Чернотицького, вжити дисциплінарного покарання до керівника філії керівництво НСТУ не може, оскільки сплив термін давності порушення.

Дійсно, такий випадок був. Це вже не перший випадок у нашій системі. Перший був по Волині

Ця подія обов’язково буде врахована під час проведення конкурсу на посаду директора Миколаївської філії. На жаль, сплив термін давності для дисциплінарного порушення.

Попередження за порушення законодавства про рекламу

Нагадаємо, що на приховану рекламу «спасительки Вєсти» в березні 2017 року на миколаївському обласному каналі звернув увагу на своїй сторінці у Facebook головний редактор інтернет-видання «НикВести» Олег Деренюга. 17 серпня Нацрада призначила позапланову перевірку Миколаївської філії НСТУ.

comments powered by Disqus