На Суспільному проведуть конкурс для філій зі створення соціального ток-шоу

«Суспільно-політичний напрям запланував експеримент: … ми хочемо оголосити пітчинг ідей на конкретну програму, на яку готові виділити 80 тис. грн. Ми даємо таку можливість, оплачуємо виробництво цієї програми, зменшуємо людям наявні навантаження, й вони розпочнуть виробляти нову програму. А тепер просто уявіть, як решта почне до них ставитися. Але ж починати колись треба», – сказав голова правління.

За словами Зураба Аласанії, це буде невелике щотижневе півгодинне ток-шоу про локальні проблеми, яке виходитиме на філії. «Це експеримент. Якщо вони зможуть зробити якісну програму, ми її заберемо й на центральний канал. У перший рік ми хотіли би дати можливість тільки нашим проявити себе на повний зріст, а потім уже виходити на зовнішній ринок. Олександр Лієв (виконавчий директор Центральної дирекції) суто як менеджер пропонує, що треба виходити на ширший ринок. Але я думаю, що чесніше і справедливіше буде дати можливість спочатку проявити себе членам колективу ПАТ "НСТУ"», – сказав пан Аласанія.

Нагадаємо, 4-5 липня 2017 року представники усіх регіональних філій НСТУ розробляли спільне бачення розвитку суспільно-політичного напрямку. 

comments powered by Disqus