Харківська філія НСТУ буде висвітлювати чемпіонат України з тхеквондо

Про це повідомила виконавчий директор Харківської філії НСТУ Юлія Літинська. За її словами, спортивний канал «Харків» залишається монополістом в регіоні щодо спортивних трансляцій та окремо підготовлених програм. Решта міських каналів обмежується лише новинами спорту.

Микола Нестеренко

Раніше з 26 по 28 вересня творча група ОТБ їздила на чемпіонат України з біатлону і підготувала серію програм про участь харківської команди на цих змаганнях.

Ігор Заржицький

«Відеоматеріали харківських журналістів Ігоря Заржицького та Миколи Нестеренка розміщені не лише на офіційному сайті телеканалу, а і на офіційному сайті Федерації біатлону України, де демонструють високі показники переглядів», – повідомила директор виконавчий Харківської філії Юлія Літинська.

Борис Ланевський

За її словами, редакція спортивного каналу «Харків», заснована заслуженим журналістом України, спортивним коментатором Борисом Ланевським, постійно в пошуці нових форм висвітлення спортивного життя регіону. «Поява нішевих спортивних каналів та можливість якісних спортивних трансляцій в мережі інтернет, звісно, вплинули на рейтинги спортивних програм, проте затребуваність наших журналістів в місті свідчить про те, що регіональна спортивна журналістика дуже потрібна Харкову. Наша спортивна редакція протягом багатьох років плідно працює з місцевими федераціями з різних видів спорту. Останнім часом їхніми досягненнями зацікавились всеукраїнські спортивні федерації та асоціації. Спорт – один із жанрів, на якому ОТБ планує робити акцент і в новому році. Журналістський потенціал маємо на хорошому рівні, а ось технічний ресурс потребує оновлення», – сказала Юлія Літинська.

Фото надані прес-службою Харківської філії НСТУ

comments powered by Disqus