Ігор Ізотов із «Лтави» став фіналістом Конкурсу журналістських розслідувань імені Василя Сергієнка

6 жовтня в Києві відбулося урочисте оголошення лауреатів Конкурсу журналістських розслідувань імені Героя Небесної Сотні Василя Сергієнка, що пройшов уперше.

В номінації «Найкраще розслідування на місцевому ТБ» в п'ятірку кращих потрапив телеканал «Лтава», повідомляє прес-служба телеканалу. 

«Ігор Ізотов і його розслідування "Як правильно розпилювати гранти для ВПО" разом з проектом "Слідство.Інфо" склав гідну конкуренцію суперникам і був належно відзначений журі конкурсу», – повідомляють на «Лтаві».

Переможцем став сюжет Олександра Мамая і Наталії Мальцевої з 5 каналу«Корупційні схеми незаконного видобутку піску у Київський області», який вийшов у програмі «Стоп корупції».

Нагадаємо, прийом робіт на конкурс тривав з 1 по 31 серпня 2017 року. До участі приймалися матеріали, опубліковані з 1 січня 2016 по 31 серпня 2017 року. 

За словами організаторів, на розгляд експертної комісії надійшло 282 журналістських матеріали. Із них 32 – зі Львівщини, 30 – з Черкащини, по 19 – з Києва та Київщини і Миколаївщини, по 17 – з Одещини та Кіровоградщини.

До оргкомітету конкурсу ввійшли: журналіст, шеф-редактор черкаського інтернет-видання «Дзвін» Леонід Даценко, ветеран АТО, розслідувач із м.Корсунь-Шевченківський Олег Собченко, журналіст, телеведучий, народний депутат України Микола Княжицький, журналіст, народний депутат України Ігор Луценко, активіст Революції Гідності, стрімер Олександр Аронець.

Роботи оцінювало експертне журі, до якого ввійшли: публіцист Віталій Портніков, телеведуча Соня Кошкіна, професори Сергій Квіт, Микита Василенко та Валерій Іванов, шеф-редакторка інтернет-видання «Детектор медіа» Наталія Лигачова, журналісти Володимир Мостовий, Юрій Бондар, Дмитро Лиховій, Михайло Шаманов, Ростаслав Мартинюк, представники регіональних ЗМІ Тетяна Воронцова, Юрій Грицик.

Як повідомляв «Детектор Медіа», 4 квітня 2014 року журналіста Василя Сергієнка з дому в місті Корсунь-Шевченківський на Черкащині викрали невідомі. Наступного дня його знайшли закатованим насмерть у лісі.

У жовтні 2015 року начальник управління МВС України в Черкаській області Владислав Пустовар повідомив, що журналіста, майданівця, громадського активіста, 58-річного Василя Сергієнка викрали, катували та вбили дві групи бандитів з Києва.

У всеукраїнському об'єднанні «Свобода», до якого входив Василь Сергієнко, його зникнення пов'язували  із журналістською діяльністю, зокрема серією статей, «що викривають злочинну діяльність одного із місцевих багатіїв-латифундистів, "регіонала" Геннадія Бобова».

comments powered by Disqus