Донецька філія НСТУ знімає ролики та виробляє програми про етичне ставлення до людей з інвалідністю

В Україні проживає більше двох з половиною мільйонів людей з інвалідністю. Крім соціального захисту вони потребують розуміння оточення, передає прес-служба Донецької філії Національної суспільної телерадіокомпанії України.

«Йдеться не тільки про доступність середовища, але й про певні етичні  стандарти. Тож, як розмовляти із сусідкою, яка має дитину-інваліда? Як запропонувати допомогу, і не образити людину?», – повідомляє Донецька філія.

Телеканал «До ТеБе» зняв чотири соціальних ролики, у яких люди з різними видами захворювань розповідають, з якими проблемами у соціумі вони стикаються щодня, та говорять про те, як це можна подолати.

До фінансування роликів залучили  міжнародних донорів, зокрема посольство Швеції, Швейцарське бюро співробітництва та Програму розвитку ООН в Україні.

«Насправді кампанія буде набагато ширшою, ніж трансляція соціальних роликів. вона передбачає цикл передач на радіо, статті, інфографіку для соцмереж, і, можливо, телевізійний спецпроект до Міжнародного дня інвалідів», – розповів в.о. директора Донецької філії НСТУ Ілля Суздалєв.

Інформкампанія «Бути поруч» триватиме щонайменше два місяці, але  тему інклюзії у різних сферах життя Донецька філія НСТУ обіцяє висвітлювати і надалі. 

comments powered by Disqus