4 жовтня – круглий стіл в Одесі «Очікування від Суспільного мовлення в регіонах»

На круглому столі обговорюватимуться питання: регіональні філії НТКУ як складова майбутнього Суспільного мовника; проблеми забезпечення якісним контентом ефіру філій НТКУ; очікування з боку громадськості від суспільного мовника.

Учасники заходу зможуть ознайомитися з планом реформування державних мовників в ПАТ НСТУ; проблемами філій НТКУ під час реформування на прикладі Одеської філії; співпрацею між «UA:Перший» та філіями; обговорити проекти підзаконних актів (Статуту НСТУ, Положення про Наглядову раду, Положення про обрання голови і та членів правління ПАТ НСТУ).

У рамках заходу відбудеться презентація моніторингу новин Одеської філії. 

У круглому столі візьмуть участь представники Держкомтелерадіо, НТКУ, Наглядової ради ПАТ НСТУ, Одеської філії НТКУ, Одеської ради та облдержадміністрації,  Національної ради з питань телебачення та радіомовлення в Одеській області, ГО «Детектора медіа», медіаюристи та медіаексперти.

Модератори круглого столу: Андрій Куликов і Світлана Остапа.

Організатор заходу – ГО «Детектор медіа».

Захід проводиться в рамках проекту Ради Європи «Зміцнення свободи медіа і створення системи суспільного мовлення в Україні». 

Круглий стіл відбудеться 4 жовтня 2016 року о 14.00-17.00, за адресою: Одеса, вул. Троїцька, 49, Обласна наукова бібліотека ім. Грушевського.

З питань акредитації просимо звертатися до Олени Балаби за тел. +38 (067) 2761294 або мейлом: press@odcrisis.org (Одеський кризовий медіа центр).

comments powered by Disqus