Суспільне мовлення запустить цикл концертних програм у Будинку звукозапису

Про це сайту «Суспільне мовлення» сказала ведуча програм радіо «Промінь» і «UA:Першого» Галина Бабій, якій у новому сезоні запропоновано стати продюсером сегменту контенту RadioArt Special &TV.

«Керівники колективів подали свої пропозиції щодо нового сезону у трьох напрямках: Radio Symphony UA, Radio Folk UA і Radio Chor UA. Ми визначились з авторами сценаріїв і ведучими концертних програм по всіх напрямках. Влітку колективи почергово йдуть у відпустку і, водночас, працюють на репетиціях», – повідомила Галина Бабій.

За її словами, наразі тривають обговорення формату виступів колективів «Українського радіо» – Симфонічного оркестру (диригент – маестро Володимир Шейко) та  Академічного хору (хоровий диригент – Юлія Ткач), а також значного оснащення великої концертної студії Будинку звукозапису.

Нагадаємо, 5 червня на хвилі Першого каналу «Українського радіо» прозвучала прем'єра арт-проекту «Radio Symphony UA: Найкраще!» Симфонічного оркестру «Українського радіо».

У березні 2017 року переможниця «Євробачення-2016» Джамала записувала розширену симфонічну версію пісню «1944» у супроводі Симфонічного оркестру «Українського радіо».

Зазначимо, академічний симфонічний оркестр Національної радіокомпанії України (диригент Володимир Шейко) долучився до створення нового хіта гурту С.К.А.Й All My Love For You, з яким музиканти брали участь у національному відборі на «Євробачення-2017».

Додамо, зала Будинку звукозапису була побудована провідними акустиками з Німеччини та Естонії спеціально для високоякісного звучання симфонічних оркестрів та хорів із наступним звукозаписом для Держ. Фонду, лейблів України та світу.

Фото з сайту nrcu.gov.ua

comments powered by Disqus