Радіо «Культура» стане ближчою до молодіжної аудиторії через додаток у гаджетах та трансляцію у соцмережах

Слухачі матимуть змогу чути нові програми про музику, літературу, кіно, театр у більш сучасному звучанні. Музичні програми передбачають два нові формати трансляції. По-перше, слухачі матимуть можливість почути наживо ключові культурні події, які відбуватимуться по всій Україні. А, по-друге, для поціновувачів світової класики – радіо транслюватиме шоу з кращих концертних сцен світу. Зокрема, 1 жовтня, у День музики, прозвучить опера «Аїда» Дж. Верді з легендарного театру «Метрополітен опера Нью-Йорк», повідомляє «Українське радіо».

«Культура є складовою будь-якої європейської країни. Україна багата талантами і вони є славою й гордістю нашої держави. Нова сітка мовлення Українського радіо Культура - це не лише оновлені формати програм, але й більш динамічна подача, яка буде цікава як старшому поколінню, так і молоді», - підкреслив продюсер музичних програм Українського радіо Олександр Пірієв.

На «Культурі» можна буде почути ряд новин програм. Зокрема, запускається нова програма «Музичними адресами України», яка знайомитиме слухачів з вулицями українських міст та розповідатиме про видатних постатей, які там жили. Програма «Саундтреки серця», яка раніше виходила на першому каналі УР звучатиме на «Культурі». Слухачі чутимуть не лише мелодії  з відомих закордонних кінострічок, але й з української класики кінематографа. Наприклад, мелодія ля-мінор українського композитора Мирослава Скорика була написана до фільму «Високий перевал» на прохання кінорежисера Володимира Денисенка.

«Кобзарський майдан» – програма-довгожитель, присвячена кобзарським мотивам та традиційній українській музиці.

Нагадаємо, новий сезон на третьому каналі «Українського радіо» «Культура» стартує 2 жовтня з ранкове шоу «Культура.live». Шоу виходитиме з 8:00 до 10:00 з понеділка по п’ятницю. Прямоефірне шоу вестимуть три групи ведучих Людмила Ляхевич і Валентин Махначов, Наталія Грабченко і Василь Шандро, Андрій Любич, Марія Вовчок й Діана Чорноус.

comments powered by Disqus