Галина Бабій та Роман Коляда вестимуть на «Українському радіо» прямоефірне шоу «Сьогодні вдень»

Денне шоу «Сьогодні вдень» виходитиме по буднях з 13.00 до 15.00 у прямому ефірі, повідомляє прес-служба «Українського радіо».

На сьогодні на «Українському радіо» з 13.00 до 15.00 можна почути новини, музику та програми «Уроки мови для дітей» і «Український вимір». Роман Коляда та Галина Бабій наразі працють лише на другому каналі суспільного мовника – радіо «Промінь».

«Завдяки денному шоу, радіо позбудеться безликості. Роман Коляда та Галина Бабій портретні інтерв’юери. Тепер в ефірі з’являться живі історії живих людей. У центрі уваги буде людина з її непересічною долею», – сказав генпродюсер «Українського радіо» Дмитро Хоркін.

Ведучий денного шоу «Українського радіо» Роман Коляда зазначив, що денний слот буде сповнений легкості, польоту та харизми.

«Ми говоритимемо про речі, до яких треба підходити глибоко і вдумливо, звісно ж торкатимемося і громадсько-політичної тематики, бо як без неї», – додав пан Коляда.

Як повіломляють на «Українському радіо», новизною шоу буде повернення до інтерактивності, енергійного й жвавого спілкування, дзвінків у студію. Тематика блоку культурно-філософська. Ведучі порушуватимуть світоглядні теми, важливі для слухачів, а також даватимуть можливість дивитися на речі під різними кутами.

«Уже 4 вересня о 13.00 ви зможете почути "Сьогодні вдень". Не розкриваючи всіх таємниць, зазначу, що у першій частині ефіру говоритимемо про українську індустрію гостинності, а вже в другій – піднімемо одну з найсуперечливіших тем – український правопис, і шукатимемо в ній спільний знаменник», –  сказав Роман Коляда. 

Нагадаємо, в інтерв’ю сайту «Суспільне мовлення» Галина Бабій розповіла, що вестиме на УР-1 денний ефір разом із Романом Колядою. За її словами, будуть відновлюватися розмовні лінійки в ранковому, денному й вечірньому ефірі «Українського радіо». «Ми маємо продовжити розмовні програми, які будуть не настільки політично наповнені, як ранковий чи вечірній ефіри, але перегукуватимуться з ними й будуть містити соціальну та культурну складові», – додала вона.  

Додамо, що регіональні радіостанції Національної суспільної телерадіокомпнаїі матимуть уніфіковані відрізки і мовитимуть: 7:10 - 8:00, 12:00 -13:00, 17:10 – 18:00, 20:10 – 21:00.

Фото Олексія Темченка, Андрія Шарапа

comments powered by Disqus