osvita.mediasapiens.ua

«UA: Суми» показує вечірній випуск новин у Facebook

«Дивіться вечірній випуск новин просто у Facebook. Початок о 19:00», – закликав телеканал «UA:Суми» на сторінці у соціальній мережі.

Директор виконавчий філії Національної суспільної телерадіокомпанії  «Сумська регіональна дирекція» Микола Чернотицький розповів сайту «Суспільне мовлення», що у цьому нічого складного немає. Щоб вийти в ефір із новинами у Facebook, не потрібні ніяка особлива техніка.

«Facebook це дозволяє робити. От ми і намагаємося це використати. Це робиться для тих людей, хто не дивиться телебачення, а отримує інформацію з соцмереж. Таким чином пробуємо збільшити свою аудиторію», – сказав Микола Чернотицький.

Зазначимо, що журналісти Сумської філії НСТУ неодноразово ставали переможцями конкурсів. Так, у листопаді 2016 року журналістка філії НТКУ «Сумська регіональна дирекція» Олена Адаменко посіла 1 місце у номінації «Краще ТБ-розслідування» у конкурсі на краще журналістське розслідування, що висвітлює реформи, за 2015 та 2016 роки.

У жовтні 2016 року переможцями XXV Міжнародного дитячого, молодіжного фестивалю аудіовізуальних мистецтв «Кришталеві джерела» стали головний редактор радіо «Слобода-ФМ» Олександр Бабуров та колишній ведучий програми «Друга зміна» Денис Андріяш.

Нагадаємо,  з 1 січня 2016 року обласна сумська телекомпанія вийшла в ефір під логотипом «UА: Суми», що означає «You are: Суми». Свій ребрединг телекомпанія розпочала зі зміни контенту й, насамперед, формату новин, які є основним продуктом у сітках регіональних телеканалів.

За словами Миколи Чернотицького, «UA:Суми» щорокунамагається запустити 3-4 нові проекти. Зазвичай улітку на телеканалі проводять мозковий штурм.

comments powered by Disqus