Ткаченко та Аласанія дискутуватимуть про суспільне мовлення

Ткаченко та Аласанія дискутуватимуть про суспільне мовлення

23:13,
8 Лютого 2015
1531

Ткаченко та Аласанія дискутуватимуть про суспільне мовлення

23:13,
8 Лютого 2015
1531
Ткаченко та Аласанія дискутуватимуть про суспільне мовлення
Ткаченко та Аласанія дискутуватимуть про суспільне мовлення
11 лютого о 19.00 у просторі Fedoriv Hub (Київ, Arena City, вул. Велика Васильківська, 5) відбудеться друга дискусія в рамках проекту «Культура vs пропаганда»: генеральний директор «1+1 media» Олександр Ткаченко та генеральний директор Національної телекомпанії України (Перший національний телеканал) Зураб Аласанія обговорять створення і розвиток суспільного мовлення в Україні.

Модеруватиме захід відома медіаекспертка і виконавчий директор ГО «Телекритика» Діана Дуцик.

«Системи суспільного мовлення активно функціонують у багатьох країнах світу, Україна ж лише на шляху до створення такого сервісу. Наші спікери спробують знайти рецепт ідеального суспільного медіа. Яким є запит суспільства на подібний медіапродукт? Чи можливо повністю уникнути пропаганди у телерадіомовленні? І яка роль культури у формуванні контенту для такого медіа?», - анонсують захід організатори.

Умова входу на захід - принести дитячу книгу в підтримку спільного проекту Форуму видавців і Фундації Дарини Жолдак - «100000 книг для сільських бібліотек».

Реєстрація обов'язкова.

«Культура vs. Пропаганда» - унікальний проект, створений у співпраці ГО «Форум видавців» та БФ «Фундація Дарини Жолдак» за підтримки Fedoriv Hub.

В основі проекту - серія дискусій, кожна з яких підніматиме одну з тем: література, мистецтво, історія, кіно, освіта тощо.

Інформаційні партнери проекту: «1+1», Національна телекомпанія України, «Українська правда. Життя», «Громадське ТБ», «Еспресо TV», Insider, «Телекритика», радіо «Аристократи», журнал «Країна», «Газета по-українськи», Cultprostir, газета «День», «Громадське радіо».

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду