Сцена «Євробачення-2017» має жіночий дизайн – Роман Керик

Сцена «Євробачення-2017» має жіночий дизайн – Роман Керик

15:17,
28 Квітня 2017
6745

Сцена «Євробачення-2017» має жіночий дизайн – Роман Керик

15:17,
28 Квітня 2017
6745
Сцена «Євробачення-2017» має жіночий дизайн – Роман Керик
Сцена «Євробачення-2017» має жіночий дизайн – Роман Керик
Кожного року на «Євробаченні» чергується чоловічий дизайн сцени із жіночим. Цього року сцена у Міжнародному виставковому центрі має жіночий дизайн.

Про це сайту «Суспільне мовлення» в інтерв’ю сказав заступник виконавчого директора - з технічних питань Дирекції «Євробачення» Роман Керик.

«Якщо подивитися на фотографії сцен різних років, дуже важко знайти схожі дизайни. Є така особливість, що кожного року чергується чоловічий дизайн із гострими кутами і жіночий з округлими формами. У 2016 році у Стокгольмі сцена мала чоловічий холодний дизайн. Це були прямокутники, які рухалися. Цього року жіночий дизайн, який огинається. Ця сцена для мене у першу чергу символізує природу, де не знайдеш правильних ліній. Ця природна фігура м’яка, немає жодного гострого кутика», – сказав Роман Керик.

«Євробачення-2017»: сцена у Києві 

«Євробачення-2016»: сцена у Стокгольмі 

Він додав, що чергування чоловічого і жіночого дизайну сцени є однією з традицій «Євробачення», які ніколи не оголошуються.

«Це залежить від особистості дизайнера. Є  творчі спеціалісти, які можуть робити так званий холодний дизайн, а є дизайнери, які спеціалізуються на м’яких формах», – пояснив пан Керик.

«Євробачення-2015»: сцена у Відні 

Роман Керик зазначив, що особливості конкурсу визначають творчі спеціалісти: дизайнер сцени, дизайнер світла, дизайнер екранів. Вони зустрічаються разом після того, як у вищих кабінетах приймаючої країни визначаються із планом підготовки, фінансуванням конкурсу.

«Євробачення-2014»: сцена у  Копенгагені

«Це короткий, але дуже сконцентрований по роботі момент. Під час цієї зустрічі вони визначають, що хочуть показати під час "Євробачення", малюють сцену», – сказав заступник виконавчого директора.

Нагадаємо, сцена для міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення-2017», який пройде у травні в Міжнародному виставковому центрі, готова від 20 квітня.Майданчик для виступу артистів займає 350 квадратних метрів. Загальний розмір сцени для «Євробачення» близько 750 квадратних метрів, висота – 14 метрів, ширина – 70, глибина – 28. Вся фігура важить 30 тонн. Як пояснив Роман Керик, це неймовірне поєднання світлодіодних екранів, прожекторів, керованих приладів. У центрі цієї конструкції падатиме і підніматиметься камера, яка дозволить отримати погляд зверху.

Додамо, що Європейська мовна спілка оприлюднила фотографії дизайну сцени, який символізував український вінок, ще 31 січня 2017 року.

Цього року дизайн сцени розробляв Флоріан Відер із Німеччини. Він був дизайнером трьох сцен для міжнародного пісенного конкурсу, в його портфоліо – сцени «Євробачення» у Дюссельдорфі у 2011 році, Баку в 2012 році та Відні у 2015 році, а також такі проекти, як талант-шоу «Х-Фактор» у Великій Британії та США і MTV Video Music Awards.

Півфінали 62-го пісенного конкурсу «Євробачення»  відбудуться 9 та 11 травня. Фінал «Євробачення» – 13 травня. Головні шоу конкурсу проходитимуть у Міжнародному виставковому центрі на лівому березі Дніпра.

Україну представлятиме гурт O.Torvald з піснею Time.

Квитки на «Євробачення-2017» продаються на 9 шоуТри з них будуть транслюватися в прямому ефірі: перший півфінал (наживо) (09 травня, 22:00) другий півфінал (наживо) (11 травня, 22:00) гранд фінал (13 травня, 22:00).

Три шоу пройдуть ввечері за день до прямих ефірів: перший півфінал (ТБ) (08 травня, 22:00), другий півфінал (ТБ) (10 травня, 22:00), фінал (ТБ) (12 травня, 22:00). 

Ще три шоу відбудуться вдень (напередодні прямих ефірів): денний перший півфінал (09 травня, 16:00), денний другий півфінал (11 травня, 16:00), денний фінал (13 травня, 14:00). 

Фото з сайтів «UA: Перший», 1news.aztrend.azlvsdesign.com.ua

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду