osvita.mediasapiens.ua

НТКУ орендувала «Міжнародний виставковий центр» для «Євробачення-2017» за 35,1 млн гривень

Догорів підписали 28 грудня, йдеться на сайті «Прозорро».

Договір уклали в.о. обов’язки гендиректора ТОВ «Міжнародний виставковий центр», перший заступник гендиректора, головний інженер Віктор Арустамов і заступник гендиректора НТКУ Павло Грицак, який займається питаннями виробництва музичних, спортивних програм, документальних фільмів, підготовкою до пісенного конкурсу «Євробачення-2017», а також комерційною діяльністю телерадіокомпанії.

НТКУ орендувала нежитлові приміщення загальною площею 31 тисяча кв. м, у тому числі три павільйони та 16 конференц-залів. Їхня відновна вартість визначена у розмірі 1,27 мільярда гривень.

Терміни оренди окремих об’єктів відрізняються – із 18 березня по 21 травня 2017 року.

Також відзначається, що НТКУ зможе користуватися прилеглими територіями – автостоянками, зеленою зоною, дорогами і тротуарами

Аванс у розмірі 28,08 мільйона гривень виплатять упродовж 12 днів із набрання угодою чинності, решту – до червня. Вартість спожитих комунальних послуг буде компенсована окремо.

Нагадаємо, 21 грудня 2016 року Кабінету Міністрів України затвердив постановою перелік товарів, робіт і послуг, необхідних для забезпечення підготовки та проведення у 2017 році в Україні пісенного конкурсу «Євробачення».

Як раніше повідомляв сайт «Суспільне мовлення», Кабінет Міністрів планує виділити з державного бюджету 455,7 млн грн.  Коштами розпоряджатиметься Держкомтелерадіо. Пізніше уряд зменшив витрати на підготовку і проведення пісенного конкурсу «Євробачення-2017» на 19,38 млн грн.

На «Євробачення», яке проходитиме в Києві у травні 2017 року, готуються приїхати конкурсанти із 43 країн.

Головною ареною конкурсу стане Міжнародний виставковий центр на лівому березі. Півфінали «Євробачення-2017» відбудуться 9 та 11 травня, фінал – 13 травня.

comments powered by Disqus