osvita.mediasapiens.ua

Міжнародна команда «Євробачення» розробила схему арени в Міжнародному виставковому центрі

Про це повідомляє прес-служба «UA: Першого».

«Члени команди Євробачення обговорювали питання розташування в приміщеннях МВЦ необхідних для проведення шоу складових. Зокрема розміщення сцени, зони для делегацій та бекстейджу, технічної зони для виробництва телевізійного шоу, зони акредитації, прес-центру та облаштування глядацької зали. Також обговорювалися питання безпеки», – зазначено на сайті. 

Нагадаємо, Ола Мельзиг впевнений, що команда «Євробачення», до якої він належить, рухається з належним темпом прогресу. Він закликав не сумніватися в тому, що ця команда забезпечить прекрасне шоу.

Зазначимо, колишня НТКУ орендувала «Міжнародний виставковий центр» загальною площею 31 033 квадратних метри на лівому березі Дніпра для проведення «Євробачення – 2017» за 35 100 655, 13 гривень.

Дизайнером сцени «Євробачення-2017» у Києві став Флоріан Відер із Мюнхена. Угода з компанією Wieder Design була підписана наприкінці грудня 2016 року. 31 січня 2017 року організатори пісенного конкурсу «Євробачення» презентували макет сцени, розроблений Флоріаном Відером.
 
Півфінали «Євробачення-2017» відбудуться 9 та 11 травня, фінал – 13 травня.
 
Фото «UA: Першого»
comments powered by Disqus