osvita.mediasapiens.ua

«Лтава» оновлює дизайн

Полтавська регіональна філія ПАТ «НСТУ», а саме телеканал «Лтава», оновлює з 16 квітня дизайн. Про це йдеться в прес-релізі каналу.

«Останнім часом  на каналі «Лтава», який став суспільним мовником, глядач мав можливість побачити багато нових проектів та програм. Це і ток-шоу «Акценти», і журналістські розслідування «Правда», пізнавально-краєзнавчі проекти «Манівцями» і «Мандруємо вдома» та інші. Тож, настав час змінити і оформлення телеканалу. Ми використали в новій заставці музику, яку полюбило багато поколінь,але  у сучасному виконанні. Кольорову гаму і музичне оформлення - зміксувати в модний дизайн. Таке завдання виконував відділ комп’ютерної графіки», – зазначив т.в.о. директора філії ПАТ НСТУ «Полтавська регіональна дирекція «Лтава» Анатолій Мішин.

За словами дизайнер комп’ютерної графіки Олена Шарбенко, ідейбуло декілька, але зупинилися на лаконічному і сучасному. «В той же час хотіли зберегти полтавський колорит.В якості музичного оформлення ми взяли пісню, що довго була позивними нашого полтавського радіо – це пісня «Над полтавським краєм». І замовили сучасне аранжування», – сказала дизайнер.

Новий стиль знайде своє втілення як на телебаченні, так і на інтернет-сторінці телеканалу, і в радіомовленні.

comments powered by Disqus