osvita.mediasapiens.ua

Задля безпеки гостей «Євробачення-2017» у Києві встановлять 4 тис. камер відеоспостереження – КМДА

Про це він сказав під час брифінгу з представниками іноземних ЗМІ, що відбувся 16 лютого в приміщенні Держтелерадіо, йдеться на сайті «UA: Першого».

«Хочу запросити до Києва представників Лондона та Тель-Авіва, які пишаються своїми дата-центрами, та подивитися на наш», – сказав пан Резніков.

Він зазначив, що навесні почнуться роботи щодо озеленення, кошти на благоустрій уже направлені.

Олексій Резніков відзначив ряд завдань, які уже вдалося виконати: з міського бюджету виділено 200 млн грн, для поліпшення транспортних перевезень місто додатково закупило дванадцять трамваїв та понад сто автобусів, розпочато підготовку команди волонтерів та запущено у виробництво вказівники для поліпшення навігації містом.

Він додав, що у рамках підготовки до конкурсу 47 екіпажів швидкої допомоги було оснащено системами GPS-навігації.

Нагадаємо, у 2016 році Київрада запланувала виділити з міського бюджету 200 млн грн на покращення інфраструктури і створення позитивного іміджу Києва до проведення «Євробачення-2017». 50 млн грн було виділено у минулому році, 150 млн виділили у 2017 році.

На «Євробачення», яке проходитиме в Києві у травні 2017 року, готуються приїхати конкурсанти із 43 країн. Півфінали «Євробачення-2017» відбудуться 9 та 11 травня, фінал – 13 травня.

comments powered by Disqus