З життя пішла тьотя Катя з дитячої програми «Катрусин кінозал»

21 вересня 2017 року з життя пішла  відома ведуча програми 70-80 років «Катрусин кінозал» на УТ-1 (який став фундаментом для сьогоднішнього Суспільного мовлення) Катерина Лозовенко. Катерині Лозовенко був 71 рік. Сумну новину повідомила її сусідка Ольга Байвидович на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Сегодня умерла тетя Катя, Екатерина Семеновна, ведущая программы "Катрусин кинозал", – написала вона. – Мы жили с ней в одном доме. Когда встречались в лифте, она всегда улыбалась и спрашивала: «Олечка, как дела?» Не могу сдержать слез».

Катерина Лозовенко закінчила акторський факультет Київського театрального інституту, після цього стала режисером дитячої редакції на УТ-1. У 70-х роках приєдналася до команди ведучих «На добранiч, дiти», взявши у помічниці ляльку Катрусю.  Пізніше цей дует випустили в окрему програму – «Катрусин кінозал», яка успішно йшла в ефірі протягом 15 років.

Одного разу Катерина Лозовенко не знайшла в редакції ляльку. Тоді зрозуміла, що програму закривають. Півроку пані Лозовенко не могла знайти роботу. Тільки потім телеведучій запропонували перейти в редакцію програм на Київ та область.

Нагадаємо, керівник музею телебачення Лариса Богданова у телецентрі на вул. Мельникова, 42 каже, учасники екскурсії в «Олівці» полюблять ляльку Катрусю з дитячої програми «Катрусин кінозал». Особливо старша аудиторія має ностальгію за програмою їхньої молодості. 

comments powered by Disqus