osvita.mediasapiens.ua

Юрій Макаров про заяву Валентина Щербачова: «Усе розумію. Але навіщо ж брехати?»

Щодо фактів патріарх міг би бути акуратнішим, написав Юрій Макаров у себе на сторінці у Facebook.

«У Держави тепер немає жодного державного каналу…», – заявив Валентин Щербачов.

«Авжеж, донедавна наша держава мала їх кількадесят. І що, синку, помогли тобі твої ляхи? Яким був внесок державного телебачення в перемогу на інформаційному фронті? Чи не були особливо обласні телерадіокомпанії рупорами не Держави, а місцевих адміністрацій – буквально? Давно п. Щербачов чув востаннє слово "паркет"? А "джинса"?», – прокоментував Юрій Макаров.

Валентин Щербачов: «У держави-агресора пропагандою займаються державні ЗМІ».

«Не в курсі Ви, товаришу. Держава-агресор утримує грошима силу-силенну ЗМІ, причому, в першу чергу, приватних. Славнозвісне «Останкіно», зокрема, — приватна компанія. Варто вчити матчастину», – порадив Юрій Макаров.

Валентин Щербачов: «Будівлі, майно і землі… ласі шматочки для впливових бариг… будуть віддаватися "орендаторам"- ясно яким…»

«П. Щербачов добре знає, що половина колишніх ОДТРК не має своїх приміщень, а перебувають у приймах, зокрема, в офісах обласних адміністрацій, і відколи вони перестали їм підпорядковуватися, «оренди за 1 гривню» більше не буде. Усі майнові питання правління ПАТ НСТУ розглядає в мікроскоп, а воно саме, в свою чергу, перебуває під мікроскопом у Наглядової ради. Якщо п. Щербачов знає конкретні випадки зловживань за останні місяці, хай би поділився», – пояснив Юрій Макаров.  

Валентин Щербачов: «Регіональні ТРК… вже не зможуть інформувати… всіх, кого цікавить життя їх малої батьківщини».

«Тобто досі вправно інформували, а тепер не зможуть. Цікаво, чому?», – риторично запитав пан Макаров.

Валентин Щербачов: «Контент нам обіцяють… дешевий китайський… А як же Україна на такому "Суспільному"? А Україна тут якраз і ні при чому…».

«Хочу зрозуміти, що малося на увазі. Китайський, китайський... Не збагну. Надто важке завдання», – зазначив член правління НСТУ.

Валентин Щербачов: «Вже знищений канал "Культура"…»

«Невже? Може, я чогось не помітив? Вмикаю кнопку: тьху, слава Богу, п. Щербачову примарилося!», – додав Юрій Макаров.

Валентин Щербачов: «Стратегії розвитку немає»… «Цілий інтернет-ресурс присвячений стратегії розвитку НСТУ й контролю над її втіленням, включно з програмними документами, якби п. Щербачов не полінувався скористатися Ґуґлом, він би його знайшов у два кліки», – порадив Юрій Макаров.

«Реформатори "…сліпо йдуть на прив"зі у когось тіньового, хто захоплює телерадіопростір в своїх інтересах…" — скажіть уже, кого? ZOG, рептилоїдів, ж@домасонів? Ну скажіть, скажіть уже, промовте це слово! Те, що на язику!

Я добре розумію відчуття людей, чий світ руйнується. Я також розумію емоції фахівців старшого віку, оскільки сам до них належу, коли молодші колеги беруть кермо й починають робити щось незвичне, незрозуміле, співзвучне новому часу. Я чудово пам’ятаю, які звинувачення звучали на адресу піонерів "1+1" на самих початках, задовго до того, як канал нагнули й зрештою змусили продати. Тодішні обвинувачі теж подекуди виходили не з власного інтересу, а з інтересів держави, як вони їх розуміли.

Усе розумію. Але навіщо ж брехати?», – написав Юрій Макаров.

Нагадаємо, Валентин Щербачов заявив, що весь колектив «Центрального каналу» (Київська філія ПАТ «НСТУ») підтримав звернення львівських колег до Володимира Гройсмана щодо недопущення руйнації колективів філій і надсилає своє звернення до Президента України, щоб він розібрався з суспільним мовленням. Валентин Щербачов виступив із заявою в ефірі проекту «Майдан ТБ», що виходить на «Центральному каналі».

Заступниця директора виконавчого Київської філії Ольга Гелетюк, яка наразі виконує обов'язки керівника, у коментарі сайту "Суспільне мовлення" зазначила, що цього звернення не бачила і не підписувала, що його, очевидно, ухвалив творчий колектив на профспілкових зборах.

Фото зі сторінки у Facebook Юрія Макарова

comments powered by Disqus