Юрій Макаров коментуватиме парад на День Незалежності

Про це він сказав сайту «Суспільне мовлення».

«До того мене залучали організатори трансляції як фрілансера», – додав він.  

Парад під назвою «Зродились ми великої години» «UA: Перший» транслюватиме наживо о 9:45.

Пан Макаров повідомив, що 24 серпня «UA: Перший» вестиме власний репортаж із Майдану «Марафон "Україна 26"» перед і після параду, а також перед вечірнім концертом.

23 і 24 серпня перший телеканал Суспільного покаже документальні фільми про дисидентів: «Левко Лук’яненко. Йти за совістю», «Ті десять років. Євген Сверстюк»,  «Олесь Шевченко. Як на сповіді», «Кардинал Любомир Гузар», «Українська Гельсінська спілка: вектор визначено» (дві частини).  

Нагадаємо, напередодні Дня Незалежності Перший канал «Українського радіо» запустив кілька спецпроектів. 7 серпня на УР-1 стартував проект «Омріяний край», створений до 40-Ї річниці депортації кримських татар із рідної землі. Ближче до Дня Незалежності вийде серія інтерв’ю «Голоси незалежності» Світлани Мялик з ведучими «Українського радіо», які на час проголошення Незалежності у 1991 році були зірками радіоефіру. 

Також «Українське радіо» презентує спецпроект «Незалежність вустами українських захисників», який вестиме заслужений діяч мистецтв України, автор-виконавець, композитор Анжела Ярмолюк. У спецпроекті воїни з передової уперше відкриються по-новому: з роздумами про мистецтво на передовій, закликами до українців і ніжними слова любові до рідних.

Фото з сайту nrcu.gov.ua

comments powered by Disqus