«UA:Перший» наживо покаже чемпіонат світу з хокею за участі збірної України

Про це йдеться на сайті «UA:Першого».

У суботу, 22 квітня,  о 13:05, «UA:Перший» транслюватиме урочисту церемонію відкриття Чемпіонату світу-2017 за участю віце-президента Міжнародної федерації хокею (IIHF) Калерво Куммоли. Після цього, о 13:25, відбудеться стартовий поєдинок Україна – Угорщина.

Ігри чемпіонату світу з хокею відбуватимуться щодня протягом тижня. Хокейні збірні, які займуть 1-е та 2-е місця, отримають путівки в «елітний дивізіон» і візьмуть участь у змаганнях шістнадцяти найкращих команд світу, який пройде з 5 по 21 травня на льодових аренах Кельну (Німеччина) та Парижу (Франція). Команда, яка опуститься на останнє місце, «вилетить» у Дивізіон ІВ, повідомляє телеканал.

Окрім України за дві путівки в «елітний дивізіон» змагатимуться хокейні збірні Казахстану, Угорщини, Австрії, Польщі та Південної Кореї. Українська збірна піднялася в Дивізіон ІА завдяки тому, що минулого року здобула перемогу у Дивізіоні ІВ. Збірні Австрії, Польщі та Південної Кореї минулого року також виступали в Дивізіоні ІА, а от збірні Казахстану та Угорщини «вилетіли» з елітного дивізіону і тепер знову боротимуться за право повернення у ТОП-16 хокейних команд світу.

Нагадаємо, у березні 2017 року на телеканалі «UA: Перший» стартував проект «Чоловічий клуб. Фрі-файт. Кубок України». Кубок України з фрі-файту відбувався у приміщенні НСТУ на спорудженому спеціально для спортивних подій майданчику.

Фото: rbc.ua

comments powered by Disqus