Андрій Андрушків та Інна Борзило вестимуть програми у новому сезоні на «UA: Першому»

Окрім того, у новому сезоні на Суспільному, який стартує з 2 жовтня 2017 року, виходитимуть скетч-шоу,  latenightshow, програма про кіно, дитяча програма «Покоління Z», аналітично-розважальне спортивне шоу «Роздягалка», оновлені програми ««#@)₴?$0 з Майклом Щуром»і «Фольк-music», про це голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія сказав у відео-інтерв’ю «КП в Украине».

 За його словами, у програмі «Роздягальня» журналісти будуть «вештатися, коли спортсмени роздягатимуться».

Пан Аласанія зазначив, що на «UA: Першому» буде також нова ведуча Юлія Решитько. А ще у контенті буде фокус на подіях із регіонів.

«UA: Перший» спільно з першим каналом «Українського радіо» запустить visual radio, коли радійні ефіри можна буде бачити по телевізору, і навпаки, телепрограми буде чути на УР-1.

Зураб Аласанія розповів, що приблизно з 20 жовтня на Суспільному буде ранково-розважальне шоу, яке НСТУ закуплятиме в «ЕРА Медіа». НСТУ вставлятиме у розважальне шоу інформаційні новини власного виробництва.

Нагадаємо, Роман Вибрановський запускає програму «До справи» на «UA: Першому», яка є новою версією «Уряду на зв'язку з громадянами».  Він говоритиме з міністрами, керівниками служб та агенств про ті обіцянки, які є в програмі уряду і міжнародних угодах.

Додамо, генеральний продюсер суспільно-політичного мовлення НСТУ Андрій Сайчук повідомив, що у новому сезоні на Суспільному мовленні буде кілька нових програм: власне late night show, класичний хард-ток. В ефірі залишаться «Світло», «Надвечір’я», «Війна і мир», ток-шоу «Вересень», програми журналістських розслідувань «Схеми», «Слідство. Інфо», «Наші гроші», економічний тижневик «Перша шпальта» і програма «Перший на селі».

Член правління НСТУ Юрій Макаров, який відповідає за просвітницький напрямок, розповів в інтерв’ю сайту «Суспільне мовлення», що у новому сезоні на «UA: Першому» готують курси української мови, проект із лялькарами, «Європа Шредінґера» про життя в ЄС, культурна афіша, програма про права людини  та інші. 

comments powered by Disqus