osvita.mediasapiens.ua

У холі будівлі «UA: Першого» облаштували коворкінг для презентацій нових проектів суспільного

Про це на сторінці у Facebook написав голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія.

«Подумали-подумали, і до рожевого бутафорського роялю в холі Оливця додали крісла (не бутафорські), а з іншого боку – книжкові полиці з ідеєю бук-кросінгу (за пару днів причепимо великі екрани з трансляцією наших каналів, а також обладнаємо відкриту лекційну залу, де кожного тижня представлятимемо всім бажаючим всі нові проекти UA:PBC), докинули на всі ці простори вільний Wi-Fi і отримали чудовий громадський простір», –сказав Зураб Аласанія.

Після «Євробачення-2017» Національній суспільній телерадіокомпанії України дістався рожевий рояль, який один з учасників конкурсу відмовився перевозити у свою країну. Згодом вияснили, що цей рояль бутафорський. Тривалий час він стояв у холі телеканалу на вул. Мельникова, 42. 

Зураб Аласанія додав, що не варто очікувати, що з громадського простору «все покрадуть».

«До нашого девізу "Презумпція оптимізму" додаємо ще "Презумпцію довіри"», – підкреслив голова правління НСТУ.

Він зазначив, що наступним кроком буде вільна система допуску в будівлю «UA: Першого». Це стане реальним після  встановлення системи безпеки на поверхи. Наразі у будівлю на «UA: Перший» можна потрапити лише по перепустках. 

Нагадаємо, після «Євробачення-2017» НСТУ отримала отримала велику систему відеонагляду, приблизно 150–200 камер, які були встановлені в Міжнародному виставковому центрі – головній арені конкурсу. Їх планували встановити на вул. Мельникова, 42. Приміщення телеканалу має площу 80 тис. кв. м, які наразі по змінах охороняють 18 осіб.

Фото зі сторінки у Facebook Зураба Аласанії

comments powered by Disqus