ТОП-менеджемент НСТУ вивчає досвід суспільного мовлення в Японії

ТОП-менеджемент НСТУ вивчає досвід суспільного мовлення в Японії

12:19,
8 Вересня 2017
4050

ТОП-менеджемент НСТУ вивчає досвід суспільного мовлення в Японії

12:19,
8 Вересня 2017
4050
ТОП-менеджемент НСТУ вивчає досвід суспільного мовлення в Японії
ТОП-менеджемент НСТУ вивчає досвід суспільного мовлення в Японії
З 3 по 17 вересня 10 топ-менеджерів Національної суспільної телерадіокомпанії України перебувають в Японії з робочим візитом, метою якого є вивчити досвід роботи суспільного мовника Японії NHK та обговорити з представниками агентства JICA хід втілення українсько-японського проекту щодо розвитку потенціалу суспільного мовника України.

До складу української команди входять голова правління НСТУ Зураб Аласанія, члени правління НСТУ Юрій Макаров і Микола Чернотицький, директор дирекції програм Дарія Юровська, начальник управління «Українського радіо» Андрій Ходос, генеральний продюсер інформаційного мовлення Владислав Грузинський та інші. Кілька років назад українська делегація на чолі з Зурабом Аласанією (тоді ще генеральним директором НТКУ) відвідала Японію з робочим візитом. 

Команда НСТУ на чолі з головою правління суспільного мовлення Зурабом Аласанією уже зустрілася з президентом NHK паном Уеда Рьоічі. Він розповів про історію становлення японського мовника, його структуру, а також про поточний перехід від мовлення у форматі 4К до формату 8К, повідомляє прес-служба НСТУ.

«Команда Суспільного відвідала бюро NHK в місті Маебасі. Керівник регіональної мовної станції Ігучі Харухіко поділився досвідом успішної взаємодії між регіональними бюро та штаб-квартирою в Токіо, розповів про систему обміну інформацією й сповіщення в разі надзвичайних ситуацій, обмін кадрами тощо», – зазначи в НСТУ та додали, що також відбулася зустріч із представниками агентства JICA.

Для представників НСТУ будуть проведені екскурсії всіма робочими майданчиками NHK, а також лекції про фінансові джерела суспільного телерадіомовлення, співпрацю телебачення з радіо, комунікацію з регіональними відділеннями й технології мовлення.

Нагадаємо, у січні 2017 року посол Японії в Україні Сумі Шігекі  повідомив,що Японія надасть технічне обладнання для розвитку суспільного мовлення Україні та направить на НСТУ своїх експертів. Тоді він повідомив, що програма триватиме 2,5 роки. 

21 червня 2017 року під час прес-конференції в «Укрінформі» на тему «Технічна співпраця між Японією та Україною в рамках Проекту розвитку потенціалу Національної суспільної телекомпанії України» Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Шіекі Сумі сказав, що З січня 2018 року Японія та Україна розпочинають проект, спрямований на розбудову і розвиток Національної суспільної телерадіокомпанії України. Бюджет проекту – понад 75 млн. грн. Співпраця має кілька аспектів: освітній – експертна допомога та навчання з висвітлення надзвичайних ситуацій і створення освітніх програм та технічний – надання обладнання, що дозволить НСТУ в найближчі два з половиною роки перейти на мовлення у форматі HD.

Перед поїздкою в Японію в інтерв’ю сайту «Суспільне мовлення» член правління НСТУ Юрій Макаров розповів, що суспільне мовлення Японії NHK як спонсор готує НСТУ три студії зі спільною апаратною. «Японці хочуть, перш ніж почнуться технічні роботи в Україні, щоб наш топ-менеджемент поїхав і подивився, як усе працює в них», – сказав пан Макаров.  

Фото з сайту «UA: Першого»

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду