Росію на «Євробаченні-2017» представить Юлія Самойлова, яка виступала в окупованій Керчі

Через це Юлія Самойлова не має права на в’їзд на територію України, оскільки порушила постанову Кабінету міністрів України №367 від 4 червня 2015 року,  згідно з якою іноземці повинні мати спеціальний дозвіл для в’їзду на територію Криму.

Прес-секретар СБУ Олена Гітлянська повідомила в коментарі Еспресо.TV, що СБУ перевірить інформацію щодо можливого порушення українського законодавства російською співачкою Юлією Самойловою і лише після цього дасть офіційну відповідь, яка не буде політично заангажованою. Перевірка може тривати більше місяця.

Кандидата від Росії у 2017 році делегував  мовник «Первый канал». Представника вибирали на внутрішньому конкурсі. Керівник дирекції музичного мовлення «Первый канал» Юрій Аксюта зазначив, що пісня Юлії Самойлової про те, що людина завжди шукає свою любов, що сенс життя полягає в пошуку кохання.

«Ми шукали співачку з певною історією, ми шукали співачку, можливо, не дуже розкручену ... Не якусь велику зірку в середовищі нашого шоу-бізнесу. Ми намагалися знайти особистість»,–  сказав Юрій Аксюта.

Автори музики і слів пісні Flame Is Burning – Леонід Гуткин, з яким «Первый канал» уже не раз співпрацював на «Євробаченні» (пісні Діни Гаріпова і Поліни Гагаріної), а також Нетті Німрод і Ар'є Бурштейн.

27-річна Юлія Самойлова, за результатами жеребкування, виступить у другому півфіналі «Євробачення-2017», який пройде 11 травня в Києві. 

Юлія Самойлова народилася 7 квітня 1989 року в місті Ухта. Співачка, композитор, автор слів до пісень. Лауреат музичних конкурсів і фестивалів. Фіналістка музичного телепроекту «Фактор А» (друге місце, 2013 рік, канал «Росія 1»). Володарка нагороди «Золота зірка Алли» (премія Алли Пугачової). Була учасницею урочистої церемонії відкриття Зимових Паралімпійських Ігор 2014 в Сочі, де виконала пісню «Разом». 

62-й міжнародний пісенний конкурс «Євробачення-2017» пройде в Києві, у Міжнародному виставковому центрі на лівому березі Дніпра, з 9 по 13 травня. Україна стала господинею «Євробачення» завдяки перемозі Джамали на «Євробаченні-2016» у столиці Швеції, Стокгольмі.

comments powered by Disqus