Під час програми «Роздягалка» на «UA: Першому» спортсмени даватимуть інтерв’ю в халатах

Проект спрямований на те, щоб відкрити усі секрети українського спорту, повідомляє прес-служба Національної суспільної телерадіокомпанії України.

«Ми хочемо зробити спорт доступним для людей. І, в першу чергу, – для тих, хто не цікавиться спортом взагалі. Голи, очки, секунди – для цього є спортивні новини та спеціалізовані сайти. А от як живуть атлети поза змаганнями – мало хто знає. Коли вони знімають спортивну форму, то стають звичайними людьми і розмови про деякі речі можна почути лише у роздягалці, тобто роздягалка – це "буферна зона" між звичайним життям та спортом», – сказала Дар’я Кузнецова.

За її словами, ідея проекту полягає в тому, щоб показати, що, не зважаючи на те, що спортсмени багато чого досягли у житті і знають, як застосувати формулу успіху на практиці, дуже схожі на нас із вами.

«Життя кожного атлета – реальна історія про поразки, переживання і перемоги – у першу чергу над самими собою. Мені здається, що саме такі приклади можуть дати поштовх кожному з нас розвиватися, не зупинятися на досягнутому і долати невдачі», – додала ведуча.

Вона зазначила, що всі спортсмени, яких уже записали, говорили, що в халатах їм дуже незвично і круто відверто вести розмову.

«Ми намагаємось зробити так, щоб навіть тим глядачам, які не стежать за перебігом чемпіонатів з тенісу, плавання, фехтування чи карате, було цікаво», – наголосила Дар’я Кузнецова.

Нагадаємо, з 2 жовтня на телеканалі «UA: Перший» розпочався новий сезон. В ефірі можна  побачити як абсолютно нові проекти, так і програми, які виходили на телеканалі у минулих сезонах, і отримали «друге дихання».

Як писав сайт «Суспільне мовлення», Майк Щур розпочав новий сезон із двома співведучими Ярославою Кравченко та Дмитром Щебетюком.

Додамо, що молода команда продюсерів Суспільного хоче зробити «телебачення здорової людини».

comments powered by Disqus