Наглядова рада погодила фінансовий план ПАТ «НСТУ» на 2017 рік

Наглядова рада Публічного акціонерного товариства ПАТ «НСТУ» погодила фінансовий план «НСТУ» на 2017 рік. План представляв член правління Родіон Никоненко, який відповідає за фінансові питання.

План розписаний на 970,8 млн грн, які наразі виділені Верховною Радою на 2017 рік, додатково на понад 323 млн грн, які мають бути додані парламентом до кінця року відповідно до закону про суспільне, а також на доходи від реалізації товарів, робіт та послуг.

Пан Никоненко представив структуру витрат ПАТ «НСТУ» на 2017 рік, розповів про видатки, які мають бути додатково забезпечені коштами державної фінансової підтримки. Зокрема ці кошти передбачені на оплату трансляції, виготовлення нових телерадіопрограм, придбання обладнання, придбання прав на висвітлення спортивних програм та ін.

Члени Наглядової ради одноголосно погодили фінансовий план. За словами Родіона Никоненка, план не був підготовлений раніше через зміну організаційно-правової форми підприємства та формування нового керівництва. Нагадаємо, голова правління ПАТ «НСТУ» був обраний 10 квітня, а члени правління 15 травня 2017. Пан Никоненко наголосив, що триває робота над доопрацюванням фінансового плану на 2018 рік.

Нагадаємо, Міністерство фінансів погодило бюджет ПАТ «НСТУ» на 2018 рік.

comments powered by Disqus