osvita.mediasapiens.ua

На Суспільному мовленні закриють частину просвітницьких програм

Про це в ефірі «Громадського радіо» сказала генеральний продюсер просвітницького напрямку Тетяна Кисельчук.

«На телевізорі закрилися "Суспільний університет", "Казки Сашка Лірника". Закриються "Борхес" і  "Театральні сезони"», – сказала вона.

За її словами, лекції – це непогано (саме у такому форматі знімали програму «Борхес») та для цього потрібно змінити декорації, подачу і формат. Тетяна Кисельчук зазначила, що, можливо, в майбутньому Суспільне мовлення зніматиме короткі лекції спеціально для соціальних мереж і YouTube.

Генпродюсер пояснила, що на телебаченні новий сезон стартує у жовтні, а вже у вересні на телеканалі можна буде побачити анонси нових проектів. Наразі вона працює над трьома пілотами – журналом, який є культурною афішою як з Києва, так і регіорнів, журналам про просвітництво стосовно Європи та  Sketch comedy (комедійний проект). Вона додала, що в Україні багато людей сприймають Європу як одну державу.

Тетяна Кисельчук  зазначила, що моніторить контент, який їй дістався у спадок, шукає шляє, як удосконалити режисуру, редактору та роботу ведучого, знайомиться з колективом, а також створює нові проекти. 

Нагадаємо, «Суспільний університет» виходив на «UA: Перший» з понеділка по п’ятницю о 12:15 з 8 грудня 2015 року по 27 квітня 2017 року. «Казки лірника Сашка» виходили на телеканалі з понеділка по п’ятницю о 13:15 з 27 жовтня 2014 року по 28 квітня 2017 року.

Авторський проект Світлани Леонтьєвої «Театральні сезони» виходить щонеділі о 12:00 на телеканалі з 24 березня 2011 року. Остання програма була 6 серпня 2017 року.

Програма «Борхес. Розмови про розумне» виходить із 16 жовтня 2016 року. Остання програма вийшла 4 серпня, в п’ятницю, о 20:30. 

Як писав сайт «Суспільне мовлення» екс-головний редактор інтернет-журналу bit.ua Тетяна Кисельчук з 17 липня 2017 року приступила на посаду генерального продюсера просвітницького напряму Національної суспільної телерадіокомпанії України. Вона входить у команду члена правління НСТУ Юрія Макарова.

comments powered by Disqus