На День Незалежності Суспільне вестиме марафон «Україна 26» з виїзної студії на Майдані

Під час марафону будуть прямі включення за участю відомих українців – письменників, реформаторів, спортсменів, політиків, повідомляє прес-служба телеканалу.

«Цьогоріч UA:Перший не тільки транслюватиме наживо військовий парад з Хрещатика, а й вестиме прямий ефір безпосередньо з місця події – Майдану Незалежності. Коментуватиме парад Юрій Макаров. Розмову з гостями у ранковій виїзній студії вестиме Андрій Куликов, а у вечірній – Дмитро Хоркін», – повідомляє  «UA: Перший».

У студії обговорюватимуть те, чим запам’ятався цей рік Україні, про найбільші здобутки та перемоги, про тих, ким пишаємось, ведучі говоритимуть з відомими українцями. Гостями студії будуть: історик Кирило Галушко, керівник проекту «ProZorro. Продажі» Олексій Соболев, український актор та режисер Володимир Талашко, шоумен Дмитро Чекалкін, актриса Римма Зюбіна, біатлоніст Григорій Вовчинський, режисер та кліпмейкер Тарас Химич та інші.

Марафон «Україна 26» можна буде подивитись в ефірі двох всеукраїнсих каналів «UA:Перший» і «UA: Крим», а також на регіональних філіях. До трансляції заходів долучаться на «Українському радіо» та радіо «Промінь». 

Нагадаємо, до 26-ї річниці Незалежності України «UA: Перший» підготував три документальних фільми із циклу «Дисиденти», які можна буде побачити на телеканалі упродовж тижня.

23 і 24 серпня перший телеканал Суспільного покаже документальні фільми про дисидентів: «Левко Лук’яненко. Йти за совістю»«Ті десять років. Євген Сверстюк» «Олесь Шевченко. Як на сповіді»«Кардинал Любомир Гузар»«Українська Гельсінська спілка: вектор визначено» (дві частини).  

comments powered by Disqus