Місто-господар «Євробачення-2017» у Кабміні назвуть 9 вересня

Переможець відбору міста-господаря пісеного конкурсу «Євробачення-2017»  стане відомий в 13:00 9 вересня. Його оголосять під час брифінгу в Кабінеті Міністрів.

Про це йдеться на сайті Кабміну.

 «9 вересня відбудеться брифінг, на якому буде оголошений переможець відбору міста-господаря пісенного конкурсу "Євробачення – 2017"», - зазначено в повідомленні.

Брифінг в будинку Уряду заплановано на 13:00.

Міністр культури Євген Нищук 7 вересня повідомив виданню «Інтерфакс-Україна», що якщо  «Євробачення» проведуть у Києві, то лише у Міжнародному виставковому центрі на Лівобережній. 

«Довгий час визначали, чи можна провести конкурс у Палаці спорту. Питання тут не тільки в необхідності проведення Чемпіонату з хокею. Питання в тому, що дуже дорого проводити його реновацію за тим проектом, який був поданий. Тому від нього відмовилися і зійшлися на тому, що МВЦ готовий до проведення такого заходу», -пояснив міністр культури.

Нагадаємо, мер Києва Віталій Кличко і гендиректор НТКУ Зураб Аласанія назвали затування з вибором одного міста, де пройде «Євробачення», заполітизованим питанням.

Губернатор Одеської області Міхаїл Саакашвілі вважає, що проти Одеси почалася «шалена пропаганда», хоча це найкраще місто для пісенного конкурсу.

Нагадаємо, заявки на проведення конкурсу подали шість українських міст – Київ, Дніпро, Львів, Одеса, Харків і Херсон.

До фіналу конкурсу на право проведення «Євробачення-2017» вийшли три міста – Київ, Дніпро і Одеса. Інспекція, яка складалася з Оргкомітету та Європейської мовної спілки, у липні провела поїздки до Одеси, Дніпра та Києва.  

Переможця фіналу конкурсу міста-господаря «Євробачення-2017» мали оголоситиспершу 27 липня, тоді перенесли на День Незалежності. 25 серпня пан Аласанія оголосив, що потрібно почекати ще один тиждень. 

Як зазначив «Суспільному мовленню» Олександр Харебін, інспекція по міста хпоказала, що до кожного з них є питання. Це і питання щодо наявності та доступності готелів, питання гарантій забезпечення безпеки, але найважливіше, це наявність і готовність арени для проведення конкурсу у визначенний термін.

Як повідомляв сайт «Суспільне мовлення», Кабінет Міністрів прийняв розпорядження, згідно з яким на проведення «Євробачення-2017» передбачено виділити кошти у розмірі не менше 15 мільйонів євро.

comments powered by Disqus