Міністерство фінансів погодило бюджет ПАТ «НСТУ» на 2018 рік

Про це повідомляє офіційний сайт НСТУ. Кошторис затверджували заступник міністра фінансів України Сергій Марченко та директор департаменту видатків бюджету гуманітарної сфери Роман Єрмоличев. Проект бюджету НСТУ презентували представники Держкомтелерадіо та ПАТ «НСТУ»: голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко, директор фінансово-економічного департаменту Держкомтелерадіо Наталія Бартош, член правління ПАТ «НСТУ», відповідальний за економічно-фінансовий напрямок, Родіон Никоненко та директор планово-економічного департаменту ПАТ «НСТУ» Ірина Горецька.

«Бюджет Суспільного відповідно до закону "Про суспільне телебачення і радіомовлення в Україні" становить 0,2% від державного бюджету. Тож саме на цю, передбачену законом суму, розрахований проект бюджету на 2018-й, який нам погодили на першому захисті в Мінфіні. Ми вдячні за підтримку заступнику міністра фінансів Сергію Марченку та директору профільного департаменту Роману Єрмоличеву. Реформи Суспільного сьогодні дійсно залежать від повноцінного фінансування, тож погодження бюджету для нас гарна новина», – розповів член правління ПАТ "НСТУ" Родіон Никоненко.

В інтерв’ю сайту «Суспільне мовлення», яке найближчими днями буде оприлюднене, голова правління ПАТ «НСТУ» Зураб Аласанія повідомляв, що планується захист бюджету суспільного мовника на 2018 рік, а у вересні внесення змін до держбюджету на 2017 рік. Нагадаємо, парламент досі не додав Суспільному понад 300 млн. грн.

comments powered by Disqus