Майкл Щур шукає сценаристів для другого сезону програми «#@)₴?$0»

Про йдеться на сторінці у Facebook «Телебачення Торонто».

«Надсилайте приклади своїх старих робіт або напишіть будь-який новий текст – такий, щоб нас розірвало від сміху і одночасно загнало в депресію від глибини думки», – йдеться  у вакансії.

Майк Щур просить не писати у ФБ-месенджер або у коментарі під постом – ніхто не буде читати. «Приклади робіт та CV (за бажання) шліть на цю пошту – torontoteleba@gmail.com», – закликав ведучий.

Нагадаємо, ще навесні 2017 року сайт «Суспільне мовлення» повідомляв, що програма «#@)₴?$0» з Майклом Щуром повернеться на Суспільне мовлення восени. Її робитиме та сама команда, що і раніше.

Остання програма «#@)₴?$0» з Майклом Щуром вийшла на «UA: Першому» 12 лютого 2017 року. Тоді Майк Щур повідомив, що його команда робить паузу у цій серії і починає підготовку нового проекту. 

Додамо, що 15 травня 2017 року наглядовою радою Національної суспільної телерадіокомпанії України були обрані шість членів правління НСТУ, запропонованих головою правління Зурабом Аласанією. Одним із членів правління НСТУ став Роман Вінтонів (відомий як Майкл Щур), який відповідає за суспільно-політичний напрям. Членів правління, як і голову правління, обрано строком на чотири роки.

Раніше найвідоміший канадський телеведучий в Україні Майкл Щур розповів, як створюється його нова програма«#@)₴?$0», а також чи на нього вплинула служба в ЗСУ.

comments powered by Disqus