«Громадське радіо» представило спецпрограму про «Відкритий доступ» з Сергієм Лещенком

Тема бесіди стосується культури контролю влади громадянами, зокрема, під час програми обговорюється доля кіноальманаху «Відкритий доступ». Ведуча і гість програми намагалися дати відповідь, чому варто трохи більше цікавитися політикою, не думати, що «Межигір’я мене не стосується», і не голосувати за нечесних політиків, а також розповісти про те, як кожен громадянин може спробувати та потренуватися контролювати дії влади.

На сторінці «Громадського радіо» у facebook наведено деякі тези, що відображають зміст програми:

«42% громадян України знають про Межигір’я – попри те, що на великі телеканали ця історія так і не потрапила.

Саме Межигір’я стане «наступною Криворіжсталлю», тобто об’єктом, який обов’язково треба повернути в державну власність.

Для майбутніх поколінь буде корисно створити «віртуальний музей корупції», наповнений ілюстраціями надмірних розкошів Межигір’я.

Прокатні складнощі кіноальманаху «Відкритий доступ» пов’язані з фільмом «Межигір’я», де ідеться про розслідування схеми привласнення та легалізації Межигір’я

Досвід використання закону про доступ до інформації – іноді анекдотичний, бо чиновники засекречують навіть інформацію про, наприклад, текст присяги Януковича в день інавгурації. Можливо, це через небажання здатися нелояльними до начальства».

Нагадаємо, сьогодні, 27 вересня, о 19:00 в київському кінотеатрі «Кінопанорама» відбудеться показ і обговорення кіноальманаху «Відкритий доступ». Ведучий вечора журналіст проекту громадського онлайн-телебачення hromadske.tv Мустафа Найєм.

Джерело: Громадське радіо

comments powered by Disqus