Федір Скрипник став виконавчим продюсером інформаційного мовлення Суспільного

Виконавчим продюсером інформаційного мовлення на ПАТ «НСТУ» став Федір Скрипник. Цю інформацію сайту «Суспільне мовлення» підтвердив генеральний продюсер інформаційного мовлення Владислав Грузинський.

Федір Скрипник відповідатиме за стратегічне планування, побудову нових робочих процесів у зв'язку з інтеграцією філій, щоденний контент та впровадження нових розробок у щоденну роботу. Також допомагатиме створювати нові робочі процеси для цифрових платформ.

«Давно хотів зізнатись. Я вірю, що можна створювати цікаві випуски новин без понтів, епатажу, "ваняпокажименікров" і поливання брудом колег-конкурентів. Я вірю, що вже дуже скоро суспільство остаточно зрозуміє, що в нього є власний мовник, який не буде парити йому інтереси бізнесменів, політиків і чинухів. Я вірю, що глядач включатиме новини із словами "ці точно розкажуть, як було насправді". Він не буде більше "хавати", він буде "споживати". Собі на користь. Мою віру в це все підживлює UA:Перший. І я радий долучитись до цієї команди», - написав на свій сторінці у Facebook Федір Скрипник.

Раніше Федір Скрипник працював шеф-редактором на каналах «24» та ZIK.

Нагадаємо, виконавчим продюсером телеканалу «UA:Крим» став Осман Пашаєв.

Фото з Facebook Федора Скрипника

comments powered by Disqus