До конкурсу на голову правління НСТУ допустили вісім кандидатів

Ними стали Зураб Аласанія (генеральний директор НТКУ 2014-2016 років), Роман Вибрановський (журналіст, екс-директор з виробництва публіцистичних програм на Першому національному, керівник «Проекту комунікації реформ» Українського кризового медіа-центру), Юрій Дараган (екс-гендиректор телеканалу Сумщини ТРК «Відікон», головний продюсер сумського телеканалу СТС до квітня 2016 року), Олександр Зирін (телепродюсер, режисер і оглядач), Олександр Зорка (віце-президент НТКУ, директор Дирекції програм НТКУ з 2001 по 2015 рік), Олександр Коваленко (начальник цеху електростанції в НСТУ з 2011 року і дотепер), Олег Наливайко (голова Держкомтелерадіо з 2014 року і дотепер), Марек Серант (громадянин Польщі, фрілансер, співпрацював із  телеканалами EspresoTV та 3S.tv,спецкореспондент на TV Republika і TV Polsat).

Голова Наглядової ради НСТУ Тетяна Лебедєва презентувала всім присутнім на засіданні в «Укрінформі» пакети документів кожного з претендентів. Члени Наглядової ради НСТУ відкрито голосували про допуск до конкурсу окремо за кожного претендента.

У членів Наглядової ради виникли питання про допуск до конкурсу двох претендентів: Олександра Зиріна та Олександра Коваленка. Пан Зирін під час подачі документів написав заяву, що заповнив електронну декларацію. В Єдиному державному реєстрі вона з’явилася 17 березня, хоча документи можна було подавати до 17:00 16 березня. Члени Наглядової ради дозволили йому взяти участь у конкурсі, пояснивши це тим, що система час від часу зависає.

Олександр Коваленко має досвід начальника цеху електростанції в НТКУ, а тепер НСТУ. Одна з умов про допуск до конкурсу – п’ять років стажу на керівній посаді у медіасфері. Так як у Положенні не зазначено, на якій саме керівній посаді, тож Олександра Коваленка допустили.

Крім того, Наглядова рада визначила дату проведення конкурсу - 10 квітня 2017 року.

Нагадаємо, 3 лютого 2017 року Наглядова рада НСТУ ухвалила рішення про оголошення конкурсу на посаду голови правління суспільного мовлення. Документи на конкурс на посаду голови правління НСТУ можна було подавати з 3 лютого 2017 року до 17:00 16 березня.

Не пізніше 13 квітня 2017 року Наглядова рада НСТУ проведе конкурс на зайняття вакантної посади голови правління суспільного мовлення. Умови проведення конкурсу оприлюдено на сайті «UA: Першого».

Фото Валентини Балабанової

comments powered by Disqus