Держкомтелерадіо вніс чергові зміни до Статуту НТКУ щодо правонаступництва

Цю інформацію сайту «Суспільне мовлення» підтвердив голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко.

НТКУ стали правонаступниками майна, прав та обов’язків  Національної радіокомпанії України, телеканалу «Культура», 28 ДТРК, які реформовані в філії НТКУ. А саме: Івано-Франківської, Полтавської, Херсонської, Хмельницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської, Вінницької, Луганської ОДТРК, Київської ДРТРК, Новгород-Сіверської та Криворізької РДТРК. Нагадаємо, засновником НТКУ є Кабінет Міністрів.

Залишаються поки що не приєднаними дві кримські ДТРК, щодо майна і рахунків яких є питання у перевіряючи органів та Казначейства.

«Це ще не останні зміни до Статуту НТКУ. Оскільки ще потрібно буде приєднати дві кримські ДТРК і внести остаточні зміни. А потім можна вже почати процес перетворення НТКУ в ПАТ НСТУ. Це у разі, якщо парламент прийме зміни до закону про Суспільне і виведе за рамки першого етапу реформування Студію Укртелефільм», – сказав Олег Наливайко.

comments powered by Disqus