Аласанія: суспільний мовник – це не бізнес, це державні гроші
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
Аласанія: суспільний мовник – це не бізнес, це державні гроші
Про це він сказав в інтерв’ю «112 каналу».
«95% людей в Україні дізнаються новини з телевізора. Отже, у нас років 12 ще є. Контент треба міняти, безумовно, але це паралельний процес. У мене є бачення на 1-5 років. Це буде швидше мобільний підхід, кадр буде скорочуватися, але я не впевнений, що я можу таку концепцію озвучувати перед людьми, які будуть приймати рішення. Я маю на увазі Наглядову раду, яка є зрізом України. Чи розуміють вони, що таке мобільний контент, чи схвалюють вони його? Я не впевнений. Проте план буде розроблений - рік-три-п'ять, а там подивимося», – зазначив Зураб Аласанія.
За його словами у законі про суспільне телебачення і радіомовлення вказано, що НСТУ перші чотири роки матиме бюджетне фінансування, а далі написано: «і інші ресурси». «Поки ресурсів далі не передбачається. Рекламу забирають - з кожним роком реклама зменшується на 2%. Через чотири роки її не буде взагалі. Я не проти, щоб був єдиний канал в країні, на якому зовсім немає реклами. Це не бізнесовий підхід, але суспільний мовник – це і не бізнес. Це – державні гроші», – пояснив він.
Зураб Аласанія додав, що пізніше можна буде поговорити з людьми з приводу абонплати, але у нього є в сумніви, що люди готові платити за контент.
Нагадаємо, 1 листопада 2016 року генеральний директор Національної телекомпанії України Зураб Аласанія написав заяву на звільнення за власним бажанням.
Пізніше він зазначив, що я планує взяти участь в конкурсі голови правління ПАТ НСТУ.