5 вересня – круглий стіл у Вінниці «Очікування від Суспільного мовлення в регіонах»

На круглому столі обговорюватимуться питання: регіональні філії НТКУ як складова майбутнього Суспільного мовника; проблеми забезпечення якісним контентом ефіру філій НТКУ; очікування з боку громадськості від суспільного мовника.

Учасники заходу зможуть ознайомитися з планом реформування державних мовників в ПАТ НСТУ; проблемами філій НТКУ під час реформування на прикладі Вінницької філії; співпрацею між «UA:Перший» та філіями; обговорити проекти підзаконних актів (Статуту НСТУ, Положення про Наглядову раду, Положення про обрання голови і та членів правління ПАТ НСТУ).

У рамках заходу відбудеться презентація моніторингу новин Вінницької філії. 

У круглому столі візьмуть участь представники Держкомтелерадіо, НТКУ, Наглядової ради ПАТ НСТУ, Вінницької філії НТКУ, Вінницької ради та облдержадміністрації, Вінницького прес-клубу, Національної ради з питань телебачення та радіомовлення в Вінницькій області, ГО «Детектора медіа», медіаюристи та медіаексперти.

Модератори круглого столу: Андрій Куликов і Світлана Остапа.

Організатор заходу – ГО «Детектор медіа».

Захід проводиться в рамках проекту Ради Європи «Зміцнення свободи медіа і створення системи суспільного мовлення в Україні». 

Круглий стіл відбудеться 5 вересня о 12.00-15.00, за адресою: Вінниця, вул. Соборна, 68, прес-клуб, кругла зала, 1 поверх (Торгово-промислова палата).

З питань акредитації просимо звертатися до Наталії Болховської: +380501932423, obmar111@gmail.com .

comments powered by Disqus