25 липня – круглий стіл у Тернополі «Очікування від Суспільного мовлення в регіонах»

На круглому столі будуть обговорені питання «Регіональні філії НТКУ як складова майбутнього Суспільного мовника», «Проблеми забезпечення якісним контентом ефіру філій НТКУ» і «Очікування від суспільного мовника з боку громадськості».

Окремо учасники заходу зможуть ознайомитися  з планом реформування державних мовників в ПАТ НСТУ; проблемами філій НТКУ під час реформування на прикладі Тернопільської філії; співпрацею між «UA:Перший» та філіями; обговорити проекти підзаконних актів (Статуту НСТУ, Положення про Наглядову раду, Положення про обрання голови і та членів правління ПАТ НСТУ).

В рамках заходу відбудеться презентація моніторингу новин Тернопільської філії. 

У круглому столі візьмуть участь представникиДержкомтелерадіо, НТКУ, Наглядової ради ПАТ НСТУ, Тернопільської філії НТКУ, Тернопільської облдержадміністрації, Тернопільського прес-клубу, Національної ради з питань телебачення та радіомовлення в Тернопільській області, ГО «Детектора медіа» і «Гуртом», медіаюристи та медіаексперти.

Модераторами круглого столу будуть Андрій Куликов і Світлана Остапа.

Організатор заходу –ГО «Детектор медіа».

Захід проводиться в рамках проекту Ради Європи «Зміцнення свободи медіа і створення системи суспільного мовлення в Україні». 

Захід відбудеться 25 липня о 14.00-17.00 у Тернополі, за адресою: готель «Тернопіль», вул. Замкова, 14,  Room 2, третій поверх.

З питань акредитації просимо писати на електронну адресу zelin.tk@gmail.com (Юлія Зелінська).

comments powered by Disqus