Визначено компанію, яка забезпечить світловим обладнанням «Євробачення-2017»

Компанія Production Resource Group AG (PRG) – єдиний учасник тендеру, первинна цінова пропозиція якої  становить 61 064 470.50 грн, йдеться у системі «Прозорро». Так як у компанії не було конкурентів, остаточна пропозиція не змінилася. Зазначимо, що НСТУ оголосила очікувану вартість за послуги 61 млн. 97 тис. грн.

Компанія має поставити обладнання до Києва у Міжнародний виставковий центр за адресою Броварський проспект, 15. Надаватиме послуги до 21 травня 2017 року.

Команда Production Resource Group AG працювала на «Євробаченні» у 2013-2015 роках. Компанія забезпечувала обладнанням такі події, як Grammy Awards в Лос-Анджелесі, премію  LEA у Франкфурті, зимові Олімпійські ігри в Сочі у 2014 році та Олімпійські ігри 2012 в Лондоні.

Штаб-квартира Production Resource Group розташована в Нью-Йорку. Компанія має свої представництва у Німеччині, Франції, Бельгії, Швейцарії, Китаїі і Південна Африці. 

Нагадаємо, європейська компанія Riedel Communications проводитиме акредитації учасників, членів делегацій, преси, персоналу, фанів і гостей пісенного конкурсу «Євробачення-2017». 

НСТУ вестиме переговори щодо процедури закупівлі послуг із підготовки, встановлення, експлуатації та демонтажу конструкцій глядацьких трибун для пісенного конкурсу «Євробачення-2017» із товариством з обмеженою відповідальністю «Артмакс Інжиніринг» зі Львова.

Додамо, на «Євробачення», яке проходитиме в Києві у травні 2017 року, готуються приїхати конкурсанти із 43 країн. півфінали 62-го пісенного конкурсу відбудуться 9 та 11 травня. Фінал «Євробачення-2017» – 13 травня. Ареною шоу обрано Міжнародний виставковий центр у Києві.

comments powered by Disqus