Суспільне ТБ Росії просить Держдуму збільшити бюджет на 300 млн рублів

14:33,
22 Жовтня 2013
1653

Суспільне ТБ Росії просить Держдуму збільшити бюджет на 300 млн рублів

14:33,
22 Жовтня 2013
1653
Суспільне ТБ Росії просить Держдуму збільшити бюджет на 300 млн рублів
Суспільне телебачення Росії ОТР попросило Держдуму збільшити бюджет каналу на 250-300 млн рублів на рік. Про це повідомляє «Лента.ру» з посиланням на «Інтерфакс».

З відповідним проханням звернувся до депутатів заступник генерального директора ОТР Ігор Найговзин. Він виступив на засіданні комітету Держдуми з інформаційної політики, присвяченому обговоренню проекту федерального бюджету на 2014-2016 роки. Найговзин зазначив, що зараз, незважаючи на те, що з бюджету на ОТР щорічно виділяється 1,5 млрд рублів, на контент каналу з них витрачається тільки 350 млн.

«Створювати продукт на 350 мільйонів на рік практично неможливо», – заявив заступник гендиректора ОТР.

Глава комітету з інформаційної політики Олексій Митрофанов зазначив, що закон забороняє ОТР залучати комерційну рекламу, що ускладнює його фінансування. Заступник Митрофанова Леонід Левін зауважив, що проект «має існувати, а не виживати». При цьому депутати заявили, що поки проект бюджету готується тільки до першого читання, а внести до нього зміни можна буде до другого .

Нагадаємо, суспільне телебачення Росії було започатковано в квітні 2012 року указом президента Дмитра Медведєва, а мовлення почалося в травні 2013. Гроші в розмірі 1,5 млрд рублів на рік на початковому етапі має виділяти держава. За задумом, надалі телеканал має існувати на пожертви. Однак у липні з'ясувалося, що ідея себе не виправдала: глядачі пожертвували на існування каналу всього 50 тис. рублів. Тоді ж гендиректор ОТР Анатолій Лисенко заявив, що бюджет телеканалу практично вичерпався. Незабаром після цього «Внешэкономбанк» виділив суспільному телебаченню черговий кредит в 300 млн рублів.

Джерело: Лента.ру

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
PhotoXPress.ru
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду