НСТУ вибрала міжнародну компанію Riedel для проведення акредитації на «Євробачення-2017»

Національна суспільна телерадіокомпанія України має намір укласти договір із компанією Riedel, повідомлено  на сайті «Прозорро»

Через систему «Прозорро» свої пропозиції на тендер подавали дві компанії – ТОВ «Виробниче підприємство "Смарт-карти України"» із Києва та міжнародна компанія Riedel Communications GmbH & Co.

Первинна цінова пропозиція «Виробничого підприємства "Смарт-карти України"» складала 5 350 000 грн., пізніше компанія знизила ціну до 5 099 900 грн.. Riedel спершу оцінила свої послуги в максимальну очікувану вартість 5 400 000 грн., тоді знизила ціну до 5 100 000 грн.

Тендерний комітет спершу розглянув пропозицію від компанії «Смарт-карти України», яка запропонувала нижчу ціну.

«За результатами розгляду тендерним комітетом пропозиції учасника ТОВ «Виробниче підприємство «Смарт-карти України» виявлено, що пропозиція зазначеного учасника не відповідає вимогам, встановленим Замовником, зокрема, вказаний учасник не відповідає кваліфікаційним критеріям в частині наявності аналогічного досвіду», – йдеться у протоколі засідання комітету.

Компанія «Смарт-карти України» забезпечувала систему контролю доступу на час проведення чемпіонату Euro 2012, під час фестивалю Вarometr, на концертах Мадонни, груп RHCP і Muse, йдеться у документах на сайті «Прозорро».

Riedel – міжнародна компанія, заснована у 1987 році в Німеччині. Riedel має 450 представників на п’яти континентах у 19 країнах. Компанія була партнером багатьох фестивалів і подій, зокрема «Формули 1», Зимових олімпійських ігор 2010, «Євробачення-2011» у Німеччині.

Нагадаємо, НСТУ вестиме переговори щодо процедури закупівлі послуг із підготовки, встановлення, експлуатації та демонтажу конструкцій глядацьких трибун для пісенного конкурсу «Євробачення-2017» із товариством з обмеженою відповідальністю «Артмакс Інжиніринг» зі Львова.

Додамо, на «Євробачення», яке проходитиме в Києві у травні 2017 року, готуються приїхати конкурсанти із 43 країн. півфінали 62-го пісенного конкурсу відбудуться 9 та 11 травня. Фінал «Євробачення-2017» – 13 травня. Ареною шоу обрано Міжнародний виставковий центр у Києві.

comments powered by Disqus