Лариса Коваль замінила Ірину Асман на посаді комерційного директора у проекті «Євробачення-2017»

Про це сайту «Суспільне мовлення» повідомив заступник генерального директора НСТУ Павло Грицак.

Лариса Коваль і Ірина Асман є співробітниками ПАТ НСТУ, разом працювали у проекті «Євробачення-2017».

Пані Коваль пропрацювала у колишній НТКУ понад 15 років. Ірина Асман прийшла у НТКУ 12 березня 2015 року, її призначено на посаду комерційного директора.

«На посаду комерційного директора пісенного конкурсу кандидатом є людина, яка працювала більше 15 років у Національній телерадіокомпанії України і займалася всіма спонсорськими і маркетинговими проектами, зокрема конкурсом Євробачення-2005 і дитячим пісенним конкурсом Євробачення-2009, Євро-2012 та іншими подіями», – сказав на брифінгу 16 лютого Павло Грицак.

Підписантом листа був івент-менеджер Денис Блощинський. Пан Грицак додав, що новий івент-менеджер обраний спільно з містом Києвом, оскільки дуже багато подій навколо «Євробачення» відбуватиметься в Києві.

Всі пропозиції щодо кандидатур на заміщення посад у команді підготовки до «Євробачення-2017» направлені на затвердження Європейської мовної спілки.

Нагадаємо,  виконавчі продюсери «Євробачення-2017» Вікторія Романова, Олександр Харебін та частина команди «Євробачення-2017» офіційно заявили, що залишають цей проект і припиняють роботу над підготовкою до проведення конкурсу. У листі, під яким 21 підпис, зазначається, що в грудні 2016 року в них «забрали повноваження, призначивши нового фактичного керівника конкурсу в Україні, якого наділили повним контролем усіх аспектів "Євробачення" в Україні».  Павло Грицак, який призначений заступником гендиректора Національної телекомпанії України (НТКУ) 15 грудня 2016 року і відповідальним за підготовку до пісенного конкурсу «Євробачення-2017», зазначив, що не забирав у виконавчих продюсерів нічого, вони працюють у тих же кабінетах.

Олександр Харебін пізніше звинуватив Павла Грицака у тому, що він збільшив кошторис пісенного конкурсу «Євробачення» з 655,7 млн грн. до 856 млн грн. За його словами, всі ці кошти підуть на «Євробачення», а можна було б 200-250 млн грн. внести у недофінансований бюджет Національної суспільної телерадіокомпанії. Павло Грицак пообіцяв робити все для того, щоб на підготовку «Євробачення» було витрачено менше, ніж 655,7 млн грн і запросив стежити за проведенням відкритих торгів на сайті «Прозорро» щодо закупівлі послуг на «Євробачення-2017». 

comments powered by Disqus